[]

TİM Maslak Show Center'dan Bostancı'ya Nasıl Dönülür?

Merhaba,

Buradan gece 12'den sonra Bostancı'ya nasıl dönülür? Ya da arabayla gitmek (Cumartesi akşamı) çok sıkıntılı mı olur? Toplu taşıma her halükarda tercihimdir, en azından giderken metro kullanırım da, dönüş sıkıntı olabilir.


 
kalırsa dolmuş, kalmazsa taksiyle zincirlikuyu yaparsınız. metrobüsle söğütlüçeşme'ye inersiniz. minibüs yolundan çok geç saate kadar minibüsler geçiyor.


  • zgrydn  (11.01.17 12:40:41) 
1-2 yıl önce orada gösteri çıkışına bostancıya taksi-dolmuş yapan taksiciler geliyordu


  • skoofer  (11.01.17 14:03:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.