gmail/outlook ikincil e-posta hakkında

gmail hesabıma outlook mailimi ve outlook hesabıma da gmail'i ikincil eposta olarak ekledim. şimdi şunu merak ediyorum: gmail hesabım ile outlook'da ve outlook hesabım ile gmail'de oturum açıp herşeye erişebiliyor muyum? normalde olmaması lazım çünkü ben sadece kurtarma maili olarak ekledim. mesela ben outlook'da oturum çarken ikincl epostamı kullanabilir miyim? evetse, nasıl?

hayır. ikinci e-posta adresi sadece hesap kurtarma amaçlı.

  • m e b  (10.01.17 23:43:42)
Doğru düşünmüşsünüz, birbirlerinin maillerini görme meselesi biraz daha karmaşık olmakla birlikte birbirlerine gönderici olarak tanıtmak da basit bir işlemdi, yani outlookta girip gmaildenmiş gibi mail gönderebilme işi.

  • atom karincanin torunu  (10.01.17 23:45:05)
outlook hesabımı Iphone maile ekledim ama mailde outlook hesabım yerine gmail adresim görünüyor.

  • everythingok  (10.01.17 23:45:09)
kardeşimin mail hesabına aynı şekilde kendi gmail adrsimi ikincil eposta olarak ekledim. şimdi kardeşim benim gmail hesabıma erişebilir mi? çok saçma olmaz mı bu?

  • everythingok  (10.01.17 23:49:25)