[]

Odtü Kültür Kongre Merkezi

Arkadaşlar Bahçelievler'den Odtü KKM'ye gitmenin en kolay yolu nedir ve ne kadar sürer? Bir de KKM'den Gazi Hastanesi'ne ulaşmanın kolay bir yolu var mıdır ve tahminen ne kadar sürer? Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
 
Bahçeli milli kütüphaneden kızılay odtü dolmuşuna binin, kkm'de inin.

Dönüşte de odtü ulus dolmuşuna binin gazi hastanesinin önünde inin.
  • para bende  (10.01.17 22:22:59) 
Dolmuş var. Kızılay'dan gelenler Milli Kütüphane'nin oradan geçiyor. Diğer taraftan da Konya Yolu üzerinden geçenler var Ulus tarafından gelip. Dönüşte de Gazi için yine Ulus-Ankamall dolmuşlarına binebilirsiniz, Konya Yolu üzerinde bırakır. İki yolculuk da 15-20 dakika falan sürer maksimum.
Yalnız Ulus dolmuşlarının son saati biraz erken, akşam 7buçuk 8'den sonra kampüsten dolmuş bulamayabilirsiniz. Hatta şimdi kış diye daha bile erken bitiyor olabilir.

  • buff  (10.01.17 22:24:47) 
çok teşekkürler, dolmuşlar kampüse giriyor anladığım kadarıyla. peki girişte kontrol vs sıkıntı olmuyor mu?


  • ruzgarliagac  (10.01.17 22:34:05) 
KKM'de geçerli bir etkinlik varsa ancak alırlar sizi. Dolmuşlar kampüse giriyor fakat kimlik kaydı için kapıda indirebilirler.


  • para bende  (10.01.17 22:57:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.