Duyuru nickim ile sozluk nick'imi birlestirip tek kullanici yapmak

burada nickim goruldugu sekilde. sozlukte de ayni nicki kullaniyorum fakat sozluk uzerinden girmiyorum hic.

artik sozluk uzerinden girsem, disariya kapali olan duyurulari da gorsem ama duyuru nickimin datasi da ona baglansa, boylece eski duyurularima ve mesajlarima erissem?

nasil olur, kim yapar?

ileride aynisini yapmak isteyen not:

aychovsky yapti, toplam 0.92 saniye içerisinde.

Compu yapar.

  • devilred  (10.01.17 23:06:40)
bu aradakaşlardan birine mesaj atarsan yapılır sanırım. eskiden yapılıyodu yani, hatırlıyorum.

  • tepedeki psychedelic adam  (10.01.17 23:06:53)
Moderasyon yapabiliyor o işleri.

  • aychovsky  (10.01.17 23:09:09 ~ 23:16:36)
dışarıya kapalı duyurularda mı var? yazar girişiyle girdiğimizde farklı duyurular mı görebiliyoruz?

  • syabk  (11.01.17 00:21:02)
@syabk

yazar hesabıyla giriş yapanlar herhangi bir duyuru açarken veya soru sorarken bir de tik işareti atılabilen bir yer görürler. eğer yazar olmayan, yani sadece ekşi duyuru hesabı olan kullanıcıların da sordukları şeyi görmelerini isterlerse oraya tik işareti atarlar. yoksa normal kullanıcılar göremez...
  • kisa bisey olsun istemistim  (11.01.17 01:06:45 ~ 02:13:47)