[]

duolingo cok yavasladi

kulup olayindan sonra bende cok yavasladi.

sorun bende mi genel mi?


 
bayadır girmiyorum ama bugün annem de şikayet ediyordu, internetten zannettik.


  • mrsmoon  (10.01.17 22:08:09) 
Ben de az once 4 kadar kon bitirdim fakat gel gor ki simdi hic yapmamisim gibi gozukuyor, tekrar kilitli halde gozukuyor? Wtf? Gecen de aynisi oldu, sinir bozucu ..


  • leben  (10.01.17 22:39:28) 
bende de aynı durum var. telefonun internetinden sanıyordum. Ancak bilgisayarla girdiğim zaman böyle bir problemle karşılaşmadım.


  • fikir iscisi65  (10.01.17 22:44:33) 
Programı yeni kullanmaya başladım o yüzden öncesini bilemiyorum. Fakar bu gece aşırı yavaş olduğu için vpn ile almanya üzerinden başlandım. Sorun ortadan kalktı. Belki yoğunluk, belki de...


  • nameless  (11.01.17 00:48:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.