[]

Asus N56vz fan ve pil

fan traktör gibi ses çıkarmaya başladı. açtım temizledim, yağladım güzelce felan ama yok açıldıktan 2 dakika sonra yine zarzarzar kafa şeyetmeye başaldı.

internette aratıyorum gittigidiyor da falan benim modelin fanları var ama nedir ne değildir bilmiyorum. fikri olan, alıp kullanan var mı? güvenip alayım mı?

ha unutmadan pil içinde aynı şey geçerli pil alacağım orjinal pil 10.8V 5200Mah 56Whs

iken gittigidiyordaki piller 11.1V 4400mAh, n11 dekilere ek olarak 48 - 49 Wh yazmışlar. valla pil olayı ciddi iş alıp da patlamasın sonra bilgisi olanlar yol gösterirse sevinirim.

 
fanlar ball bearingdir genelde, rulman tarzı bisiye sahiptir o rulman bisüre sonra bozulur, icine pislik girer, istediğin kadar temizle. yenisini alıcaksın.

Amazondan orjisini istetsene hacım pilin? gittigidiyordan ya da n11 dan SAKIN ALMA, ben aldım pil eski pilin yarısı kadar bile dayanmıyor.
  • anonymice  (10.01.17 20:56:40 ~ 20:58:09) 
www.dataservis.net


  • gkhncnzdgn  (10.01.17 22:08:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.