[]

iphone almayı düşünüyorum da

samsung s4 telefon var, iphone almayı düşünüyorum. 6s mi 7 mi konusunda ve nereden alacağım konusunda kararsızım. mevcut dolar kuru ile yurt dışından getirtme çok karlı değil gibi zira çoğu sitede eski kur üzerinden fiyatla satılıyor sanırım. (yakın zamanda singapur'a gidecek bir tanıdık var)

6s ile 7 arasındaki seçime gelince; işlemci hızındaki fark dışında kıt bilgimle ciddi bir fark yok gibi geldi; üstelik 7'de kulaklık girişi olmaması ciddi bir eksi benim için, pek sevdiğim sennheiser kulaklıklarım var kullanmak istediğim.

ne dersiniz napsak?

 
ikinci el temiz 6s al 1k paran cepte kalsın.


  • freetakilir  (10.01.17 18:21:41) 
bulunduğum şehirde sıfırıyla arasında çok az fark var gibi hocam

www.sahibinden.com
  • gibicibicis  (10.01.17 18:23:37) 
bulunduğun yerde sıfırlar ucuz olamaz o zaman ikinci eller pahalı. o zaman sıfır almak mantıklı gibi gözüküyor ama fiyat baya arttı şimdi. başka illerden alabilir misin? sahibinden de şehir kısmını yazmayınca 6sler 1900 liraya kadar düşüyor.

edit: gerçi bulunduğun yerde de 2000 civarına bulunabiliyor ama 16gb var hep :( zorlarsan bulursun

al mesela başka yerden aldığın taktirde temiz telefon, www.sahibinden.com
  • freetakilir  (10.01.17 18:27:00 ~ 18:28:55) 
Ben de bu sene ilk kez iphone almaya karar verdim. Onda da malum iphone 7 apple fanları tarafından bile eleştirilen bir model çıktı. Çok acelen yoksa biriktir iphone'un bu yıl çıkacak modelini al. Yok bana şimdi lazım diyorsan 6s al.


  • bana siir yazdirtma bana cay demlet  (10.01.17 18:54:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.