[]

Decathlon'da biten ürünler ne sıklıkla yenileniyor?

Merhaba,

Kar botu almaya niyetliydim, fakat numarası kalmamış gözüküyor internette şu an. İstanbul içindeki mağazalarda da yok, perşembe Ankara'ya gidiyorum, orada var gözüküyor da kalmayabilir vs.

Neyse, sonuçta kış daha devam edecek sayılır, herhalde bu ürün pat diye bitti demez, yenisini getirirler diye düşünüyorum da, ne sıklıkla yenileniyor ürünler bir fikriniz var mı?

Teşekkürler.

 
Her sabah olmasa da belirli günler mal kabul oluyor. Ankara'da olan ürünü internetten satın alıp teslim yerini mağaza olarak seçin. Ardından orayı telefonla arayıp ürünü ayırmalarını rica edin. Sizin için bekletirler belki.

Ürünün linkini paylaşırsanız sevinirim.
  • teknikekip  (10.01.17 14:28:32) 
ben de aynı gün zeytinburnu ve bayrampaşa mağazalarında kışlık bir trekking botu baktım ama bot reyonlarını resmen yağmalamışlar. hiçbir şey kalmamıştı.

gittiğimde salı'ydı, reyon görevlisi cuma'ya yeni ürünler gelecek diyordu. birkaç günde bir reyonlar yenileniyor olsa gerek.
  • filteria  (10.01.17 14:29:18) 
www.decathlon.com.tr

Ürün bu, şu an internet satışına kapalı ve Ankamall'de iki tane var gözüküyor aradığım numara. Perşembe şansımı denerim. İstanbul'da ancak brandium gidilebilir durumda yakın zamanda ki stoklar güncelse internetteki orada yok gözüküyor.
  • bi mekan  (10.01.17 15:06:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.