[]

Kan testindeki bazı yüksek değerler

Merhaba;

Bugün kan verdim, sonuçlarıma online olarak baktığımda iki değerin yüksek olduğunu görüyorum. Çarşamba günü sonuçları göstermek için doktora gidicem zaten ama, google sağ olsun yine sonucu kanser çıkardı ben de çarşambayı beklemeden fikir edinmek istedim.

Ufak bir fikir belirtirseniz makbule geçer.

Teşekkürler şimdiden.

Yüksek çıkan değerler;

Monosit % *8,6 % 3 - 8

PDW *18,5 fL 9 - 17

 
Hiçbir sorun yok merak etmeyin. Dikkate alınmayacak kadar minimal değişiklikler.


  • tobias fünke  (09.01.17 16:43:35) 
Yüksek de olsa Tek başlarına pek anlamı olmayan şeyler. Ikisi birbiriyle de ilgisiz. klinisyene de goruneceksiniz, içiniz rahat olsun, o da benzer konuşacaktır çok yüksek ihtimalle.


  • parke zemin  (09.01.17 17:03:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.