Mediamarkt ücret iadesi

Merhabalar. Yaklaşık 2 hafta önce mediamarkt.com dan ürün aldım. Sipariş aşamasında henüz tedarik edilmeden(bu arada aynı gün kargo diyordu 2 gün bekledik kargo yok, sonra mail attılar tedarik sıkıntısı var beklettiğimiz için özür dileriz diye.) siparişimi müşteri hiZmetlerini arayarak iptal ettim. 2 gün sonra müşteri hizmetleri iptalin onaylandığını ve kredi kartıma paramı iade edeceklerini söylediler. 2-10 iş günü arasında sürecekmiş. Bugün sipariş iptalinin üzerinden toplam 13 gün ve 9 iş günü geçti. Bu süre zarfında 2 kere aradım kendilerini, bankaya bildirdiklerini onlarla bir ilişkisi kalmadığını ve 10 iş günü beklememi söylediler. Tabi bankayı aradım, bize öyle bir talep gelmedi dediler.

İçimden bir his mediamarkt ın paranın üzerine yattığını beni uğraştıracaklarını söylüyor. Çünkü atnı durum hepsiburada da olmuştu. En fazla 3-4 gün beklediğimi hatırlıyorum, hatta genelde ertesi gün iadem yapılmış oluyordu.

Sizce ne yapmalıyım. Meblağ büyük.

Bankaya ilettilerse bir numara paylaşmaları gerekiyor. Adını unuttum. O numarayla kendi bankandan kontrol edeceksin

  • efruz  (09.01.17 09:25:54)
o numaranın adını biliyor musunuz? Müşteri hizmetleri "biz ilgili birime ilettik, zaten daha on gün olmamış" diye başından savıyor. Kaç tane kampanya kaçırdım bunlar yüzünden. Bir daha asla diyorum, asla!

  • ysfhc  (09.01.17 09:28:41)