Arkadaşınızın hoşlandığı kızla yatar mısınız?

En yakın arkadaşlarınızdan biri aylardır bir kızdan hoşlanıyor ama kız, arkadaşınızı ölümüne friendzonelamış. Aralarının olması imkansız ama çocuk vazgeçemiyor. Bir ev partisinde arkadaşınızla yatakta uzanırken kız odaya giriyor, sizin yanınıza uzanıyor ve dokunmaya başlıyor. O an kızla sevişir miydiniz? Neden?

Cinsiyet ve yaş da belirtebilirseniz süper olur (kadınların da fikrini merak ediyorum çünkü bu durumu yaşayan arkadaşla derin fikir ayrılığına düştük - belki cinsiyetle ilgili bir şeydir). Teşekkürler.

fantastik bi soruyu gerçekçi cevaplıyorum. çok benzerini yaşayan bir erkek gördüm. Arkadaşına acıdığı için yakındı ama bunu o zaman farketmemişti. Yaptığından da çok pişman oldu, arkadaşı bilmemesine rağmen.

  • ddg  (09.01.17 02:11:38)
Böyle şeylerin cinsiyetle ilgisi yok ki karakterle hayattaki seçimlerle ilgisi var, kişisel olarak hayır

  • freebird5406_2  (09.01.17 02:12:10 ~ 13:34:23)
@tolkien gecenin sonunda uykunuz gelmiş, uzanıp uyuyorsunuz :)

  • rivulet  (09.01.17 02:21:55)
yatmam ama öncelikli sebebi arkadaşımı düşünmem değil, öyle hadi dokundum sevişelim adamı olmamam. güvenmediğim, yakından tanımadığım, öncesinde yakınlaşmadığım biriyle partide yakınlaştım diye seks yapmam, yapamam. bana uymaz. ha yapabilen bir adam olsam yapar mıyım? yine yapmazdım sanırım, kafam rahat olmazdı. bros before hoes.

yaşı unutmuşum, 22. sadık ama sorunlu erkek seven qızlar eklesin
  • der meister  (09.01.17 02:22:16 ~ 02:50:10)
ev partisindeyiz
ben varım yatakta- arkadaşım da var bir de 3. kişi geliyor
threesome sorsaydın daha iyiydi.
  • niye ama  (09.01.17 02:25:15)
Şu bros before hoes lafı da tam ezber, seks için arkadaşınla olan hukukunu ziyan etmek istememen ya da başka bir konumda tek gecelik ilişkiyi tercih etmemen karşındaki kadını "hoe" yapmaz

  • freebird5406_2  (09.01.17 02:30:50 ~ 02:54:31)
Bu nasıl iğrenç bir soru ya, azıcık kendisine saygısı olan insan böyle bir şey yapmaz zaten.

  • istenmeyen evlat  (09.01.17 02:32:27)
Mekanik sekse karşıyım. Bir şeyler hissetmem lazım karşımdakine karşı. Nasıl anlatayım, kızı uzun süredir tanıyor olsam ya da mast. yaparken birkaç kez hayal etmiş olsam belki bir istek olurdu ama gecenin sürprizi gibi bir anda yanımda beliren kız bana pek tatmin sağlamaz. Çünkü tatmin dediğimiz şey yapmayı planladığımız şeylerin bir gün gerçekleştiğini gördüğümüzde yaşadığımız olmuşluk hissidir. O andaki seks bana pek bir şey kazandırmazdı. Bu dediğim alt yapı olsa belki olurdu. Çünkü olaya kıza karşı olan düşüncelerimle ben de katılmış oluyorum. Bu şekilde durduk yere yapmazdım herhalde.

  • dissendium  (09.01.17 02:32:36)
23 e sevisirim

  • sen nasıl bir insansın  (09.01.17 02:45:19)
soruyu soruş şeklinde bir tuhaflık var, hemcinsimle aynı yataktayken nasıl başka biriyle sevişecem ? o nasıl bir insan olacak ki o ortamda bana yaklaşacak? porno senaryosu bu.

neyse ev partisine ya da gece kulübüne herhangi bir yere gidip o gece oradan biriyle sevişmişliğim yok, 33 yaşındayım şimdiye kadar olmadı, olmaz herhalde. kadınım. yani arkadaşımın aşkısından öte zaten böyle bir durum var. kadın olduğum için tek fark belki şudur; ben istesem sevişecek adamı her an bulabilirim, bunu biliyorum. böyle bir lüksüm (!) var ben kullanmıyorum. kullanıyor bile olsaydım o topa girmezdim.

arkadaşlarım benim için kıymetli, sırf biriyle sevişmek için kendimi kötü hissedeceğim bir aksiyona girmem- gerek yok. hele ki en yakın arkadaşlardan, ben durumu biliyorum ve hala o adama alıcı gözle bakıyorum- böyle bir şeyi şimdiye kadar yaşamadım. yaşamak istemezdim.
  • niye ama  (09.01.17 02:47:40)
Bütün şartlar fantastikken vereceğim cevap gerçekçi olamaz. Yakın arkadaşımı takıntılı budalalardan seçmem, partilere dans edip içmek için gider enerjiyi pistte sönümlerim, işim bitince eve uzarım misafir kalmam, öyle tuhaf ortamlara arkadaşımı sokmamaya çalışırım kızdan aklını uzaklaştırması için, yanımda hemcins varken olaya giremem vs vs.
Soru yanında hemcinsin varken sevişir misin olsa cevap hayır.
Arkadaşının platoniğine yazar mısın olsa evet.
Asılan kıza pas verir misin olsa %80 hayır çünkü beş kızdan en fazla biri yeterince çekici..
Valla kurgunun maksadını anlamadım..
Ama güzel porno senaryosu.
  • kargn  (09.01.17 03:13:47)
el kameramı çıkarırım sonra kızla olan cinsel birlikteliğimizi kaydederim. sonra arkadaşım ve o kız bir şekilde evlenir yıllar sonra ve ben kötü niyetli insan olarak o kaydı ortaya çıkarmaya karar veririm. sonra bir bakmışsınız yayın haklarını fox tv'ye satmışım bile. ismi de siyah güller. hadi eyv.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.01.17 03:23:01)
der meister +1

  • freetakilir  (09.01.17 04:36:48)
prolettarier +1

  • fasulyek  (09.01.17 06:18:36)
24,E
Sevişmezdim. Saldıray abi değilim çünkü:) ayrıca sevgiye çook büyük saygım var ve cinsel birlikteliğin/sevişmenin özel bir durum olduğunu düşünüyorum. Her önüne gelenle ve yer farketmeksizin bu işi yapmak bana normal gelmiyor. Arkadaşım hoşlanıyorsa diğer istediğim durumlar olsa bile olmaz. Empati yapacak olursam hoşlandığım kişiyi birlikte olmasak bile kıskanırım ben. Ve yakın arkadaşımın onunla sevişmesini istemem.

  • cahs  (09.01.17 08:32:55)
bana yapılmışlığı oldu, o zamanlar 18 yaşındaydım bayaa zorlandım atlatırken, asla yapmam başka insan mı kalmadı allasen

  • mirty  (09.01.17 08:51:00)
Bu kişiye karşı duygularım yoksa, zaten "Amanın, taciz" diye üstümden atarım. Arkadaşla ilgisi yok. Sevişeceğim iki şart var: ilki ben de ona gizli gizli bir süredir bayağı bir aşıksam veya dokunmalar belirli bir tahrik sınırını aştıysa. İkincisi çok imkanlı değil, çünkü tahrik sınırını aşması için öncesinde izin vermem gerek. Onu da baştan keserdim sanırım.

  • aychovsky  (09.01.17 09:40:22)
parti ortamı, yanımda arkadaşım var, kız bu halde yanıma gelip oynaşıyor. demek ki ortam biraz leş. bu ortamda sevişip geçeceğim bir kız için yakın arkadaşımı kaybetmek istemem. önceden de benzeri bir durum yaşadım ve aynı şekilde hareket ettim.

27/e
  • zgrydn  (09.01.17 09:49:03 ~ 09:50:36)
Arkadaşım önemli ise sevişmezdim. Tek gecelik bir şey olacak belli. Arkadaşım da bunu kaldıramayacak belli. Ne gerek var lan bi kızla 2 gir çık için iyi bir arkadaşımı kaybetmeye.

  • mobydick  (09.01.17 10:51:59)
Ha bu arada bu duyuru; resmen prensibleri olan adam çekme mıknatısı olmuş. İyi de olmuş dursun köşede.

  • mobydick  (09.01.17 10:53:53)
Yapmamak gerekir diye düşünüyorum ve bu doğrultuda davranırdım. Hoş bir şey olmaz, kimsenin de başına gelmesini dilemezdim.

  • skooma  (09.01.17 11:10:42)
hayır. insan beyni tanıştığı insanları istese de istemese de sınıflandırıyor. hiç tanımadığım, var olduğunu bilmediğim bir erkek kardeşim çıkıp gelse ve benle tanışsa ona çekim duyamazdım. istediği kadar yakışıklı, hoş ve bana göre istenen özellikleri olsun, o benim kardeşim olurdu ve bu özellikleri onu daha sevimli bir kardeş yapardı.

arkadaşlarımın sevgilileri ya da sevdikleri kişiyle tanışınca onlarla insan gibi tanışmıyorum, onları insan gibi kodlamıyorum. onlar benim aklımda arkadaşımın sevdiği oluyor ve tanışmadan itibaren bütün ilişkimiz boyunca onları bu şekilde görüyorum. arkadaşımın sevdiği olarak değil, başka bir insan olarak tanısam zamanla etkilenebileceğim bir insan olarak olsa bile arkadaşımın sevdiği olunca bu ihtimal aklıma dahi gelmiyor. çünkü ben onu başkasının sevdiği olarak tanımladım, bu da benim sevebileceğim olma ihtimalini yüzde sıfır yaptı. bu sadece arkadaşlarım için de geçerli değil. sevgilisi olan bir adamla tanıştığımda da onu bu şekilde tanımlıyorum. o yüzden o sevgilisinden ayrılsa da ve ben hiç sevgilisini tanımasam da ondan etkilenme ihtimalim sevgilisi yokken onla tanışmış olsam onla etkilenme ihtimalimden bir hayli azalıyor.

bir insandan etkilenmek için onu etkileyici olabilen bir insan olarak kodlamam lazım. onun olduğu insanın, kendisinin bunla hiç bir ilgisi yok. benim kendi sınıflandırmam, onu fiziksel olarak etkileyici olmayan yapıyor. insanlar bu yüzden kardeşinden, kuzeninden hiç etkilenmiyor, kendi kodlamaları sayesinde. yani klişeyle o gözle bakmadığım için olmaz; bacı, kardeşe bağlarım kendimi bu durumlarda.
  • cikis yolu  (09.01.17 13:13:04)
cikis yolu+1
arkadaşın hoşlandığı insanı karşı cins olarak bile görmem.

oldu da, farkına varmadan ya da istem dışı şekilde bir "aşk" geliştiyse, kendimi suçlu hissederim, ama arkadaşımla da bunu konuşurum.
aşkım uğruna bazı şeyleri göze alabilirim duruma göre.

ama sırf eğlence uğruna ve "öylesine" bir durumda arkadaşımı satmam.
bu, hayatta aşılmaması gereken sınırlardan biri.

31, k.
  • blatta hiberna  (09.01.17 13:18:53 ~ 13:19:39)
25 kadın

olurdu.

friendzone u kabul etmiş insanalr bana sağlıksız ve kişiliksiz geliyor.

kimse, hiç kimse bir başkasını yedekte tutabilecek kadar özel değildir. çok netim bu konuda.

birinin birini seviyor olması tamamen onu ilgilendirir. kız özgür, adam özgür, arkadaşa bi zahmet bok yemek düşer.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (10.01.17 00:27:07 ~ 00:28:12)