[]

İzmitte İyi Dövmeci

Gençler izmitte sağlam ve hijyenik bir dövmeci var mıdır bilen?
 
Belediyenin ordaki pasaj var ya onun ikinci katındaki müzikçi bilir en iyisini oraya git. O tarihi duvarın ordaki yürüyüş yolunda. Adı gelmedi aklıma.


  • iddaaci  (08.01.17 21:23:38) 
İki tane isim yazdırcam ya çok da şey değil yani. Sadece hijyenik olsun, işinin ehli olsun. Bi de ilk yaptırcam, hassasiyetim ondan.


  • swap  (08.01.17 21:30:21) 
Kasaba tattoo ya gidip, bir hazal varmış burda çalışan, hijyen konusunda üstüne yokmuş, iki kere sildiği makineyi, olsun ben bi kere daha sileyim içim rahat etsin diyormuş, nerede o deyin?
Hazal yoksa Cüneyt de olur,
Birazdan link bırakacağım,
  • a perfect lie  (08.01.17 21:31:18) 
  • a perfect lie  (08.01.17 21:35:18) 
İzmit'te Junior Tattoo baya iyidir. Fiyat diğerlerine göre tuzlu gelebilir ama dövme önemli sonuçta.

@idaaci'nin söylediği yer de Belsa'nın ikinci katındaki Ivır Zıvır. Orası da önceden yapıyordu ama artık yapmıyor, yine de yönlendirme konusunda yardımcı olabilirler, çok iyi insandır sahibi.
  • BuddyGuy  (08.01.17 21:35:52) 
O kadar basit madem temizlik istiyorsan Hazal iyidir arkadaş da söylemiş. Dedikleri kadar dikkatlidir, titizdir


  • nickimin hakkini veremedim  (08.01.17 21:42:01) 
Junior Tattoo baya iyiymiş hocam ama gerçekten internette gördüğüm kadarıyla. Ama Hazala da bakıcam.
Teşekkür ettim hepinize

  • swap  (08.01.17 21:46:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.