[]

Hapşuran Kedi

Havalar buz malum. Eve bi kedi aldık soğukta kapıda kalmasın diye. Hapşuruyor ara ara 2 gündür. Burunda ve gözde akıntı yok. Keyfi yerinde gibi, oynuyor bizimle. Gündüzleri uyuyor ama çoğu zaman. Sanırım 6-7 aylık. Ben 2 gündür ıslak mamasına imutor karıştırıyorum. Devam edeyim mi? Salı günü veterinere götüreceğim ama içim rahatlasın biraz.
 
gündüz uyuması normal, kediler normalde 18 saat uyur.

bizimkisi hapşurduğu zaman genelde alerjik oluyor, ama solunum yolu ihtimali de var senin durumunda.

enerjisi iyiyse bence ilaç verme. vete kadar idare eder.
  • cedex  (08.01.17 21:41:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.