[]

Ankara'da yuva arayan tatlı kedi

Merhaba,

Biz bu kediciki Ankara Kızılay'da yalnız, kötü bir halde dün bulduk. Veterinere götürdük, parazitleri yapıldı, kendini toparlamasi icin geçici olarak evimize aldık ama evde iki hırçın yetişkin kedimiz olduğu için biz sahiplenemiyoruz. Bu nedenle sahiplendirmemiz gerekiyor. Sokakta yaşaması çok zor.

Kedicik norwegian forest cinsi gibi, anca 2 aylık bir dişi, uysal kuru mama yiyebiliyor. Tuvaletini kuma yapabiliyor. Isırma tırmalama hiç yok. Çok tatlı bir yavru.

Resimlerde büyük göründüğünü söyleyenler oldu ama çok zayıf, tüyleri dolayısıyla büyük görünüyor olabilir. Yavru dişleri daha değişmemiş, bir avuç birşey, çok zayıf.

Ankara Çayyolu tarafındayız. 0554 329 99 04'ten de ulaşabilirsiniz.

Bir süre yukarıda kalırsa seviniriz

 
Perşembe günü için epey bir kişi ile sözleştik, birisine sahiplendireceğiz. Maşallah baya talibi çıktı sıpanın.


  • FAtE  (11.01.17 09:29:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.