[]

Uçurulan sözlük hesabı

Açık açık iktidar üyelerine hakaret içeren onca entry dururken benim muhalif 3 entrymi 1 dakika içinde gg olarak işaretleyip uçurmuşlar.
Sözlük yönetimin bu konuya yaklaşımı hakkında görüşleriniz nedir 
Böyle diyenler genelde haksız oluyor. Yoksa binlerce entry arasından birini bulup kasti olarak uçurmak için ciddi anlamda ruh hastası olmak gerekir.


  • angelus  (08.01.17 18:48:13) 
son zamanlarda bokunu çıkardılar.
ben de zekatesti.info diye bir site için başlık açtım, reklam diye uçurmuşlar.
amk yerinde saniyede 500 reklam yapılır bi şey olmaz, sen bir link verirsin uçururlar.

tabi üye bol. sırada bekleyen binlerce koyun var. onlar da haklı.
  • işimdeyim gücümdeyim  (08.01.17 19:02:30) 
Boşuna Sedet demedik. Sözlük, son birkaç yılda iyice kötü bir hal aldı. Keyiflerine göre adam uçurup duruyorlar.


  • sorumatik  (08.01.17 19:23:44) 
Denk gelmissindir. Benim de diger hesabimi hic acimadan ucurdular ki ayda bir debe listesindeyim surekli.


  • kompisko  (08.01.17 19:26:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.