[]

karda bulduğumuz kedi

merhaba, iki gün önce karda bu 3 aylık dişi yavruyu bulduk. bulduğumuzda burnu falan akıyordu, veterinere götürüp muayene ettirdik. şu an antibiyotik veriyoruz soğuk algınlığı için. vitamin falan yaptırdık ama iç/dış parazit yaptırmadık henüz. evde iki tane daha canavar olduğu için maalesef küçük bi odaya koyabildik. kar geçtikten sonra bahçeye bırakacağız mecburen. ama şu ana kadar gördüğüm en tatlı kedilerden biri ve acayip uysal, o yüzden yuva bulunursa çok mutlu olurum.

lokasyon istanbul.

hizliresim.com

hizliresim.com

hizliresim.com

hizliresim.com

 
umarım bulunur bir yuva fakat merak ettiğim yaşının ayını nasıl belirlediniz yani belli oluyor mu hiç bilmediğimden merak ettim.


  • atalet momenti  (08.01.17 18:56:20) 
@atalet momenti veterinere sorduk biz de :)


  • la mort heureuse  (08.01.17 18:56:55) 
teşekkürler cevap için çok tatlı maşallah


  • atalet momenti  (08.01.17 18:58:42) 
O yavrunun hayatta kalmasına ya da şu kış kıyamette sıcak ve tok zamanlar geçirmesine vesile olmuşsunuz. Karşılaştığınızda arkanızı dönüp gitmediğiniz için tebrik ederim sizi.

Biz de bir kaç ay önce buna benzer bir durum yaşadık. Evdeki iki canavarın yanına hasta ve cılız bir yavru getirdik. Günlerce yuva aradık. O yuvayı bulamadan yavru büyüdü, dünya yakışıklısı bir kedi oldu:) Canavarlar bizden daha çok sahiplendi oğlanı. Şu an iyi ki bizimle diye düşünüyoruz. Tabii ki imkanlarınızı bilemem ama yuva bulamasanız bile çevrenizden çok da uzaklaştırmamaya çalışın. Emin olun en hırçın hayvanlar bile kısa sürede birbirlerine alışıyorlar
  • masmis  (09.01.17 03:30:24) 
üfff ailemle yaşamasam koşarak alırdım :( sorsam mı acaba bi?
TİPE BAAK diye bağırmak istiyorum :(

  • dedi ayca  (09.01.17 03:39:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.