USA'den çinden ürün getirip satma (konteyner ve şirket vasıtasıyla)

HAzır ifşalar prime time olusturmusken sorayım.

Şirket tecrubem, sermayem, alısveris sitesi yapma tecrübem var.

Dış ticareti biliyorum. çeyrek konteyner ya da yarım konteyner getirebilirim gerekirse.

Yalnız dostlar, bana orjinal ürün fikri gerekli--çin olması gerekli değil. Amerika da olabilir, distributor olabilirim.

Bu hangi ürün-malzeme vb olmalı?

Bakarsınız Allah yürü ya kulum der sizi de görürürüm :)

@nun
medikal malzemeler hakkında bilgim var vefakat cok mesakkatlıs bir is .hastanelere satmak ıstersen barkot cıkartman lazım, ihalede en iyi fiyatı vermen lazım.

bireysel satısta olabilir ama onda da sağlık bakanlıgı onayı lazım.

Ben daha cok getir-sat-unut tarzı urunlerın pesındeyım.
  • anonymice  (08.01.17 00:37:41 ~ 00:39:14)
Oo LCL styleee.

Medikal biraz sikintili sanki ama ben DIY insanlari icin el matkabi vb urunler getirebilirdim.
  • kuehles blondes  (08.01.17 00:46:41)
bazı insanlar karton bardak makinesi, plastik granul makinesi gibi sanayi makinelerini 4-5 katına satıyorlar. genelde işten anlamayan, dil bilmeyen acemi esnaf alıyor.

kişiye değil de endüstriye satılacak şeyler de kazanç daha yüksek.
  • cedex  (08.01.17 09:30:16)