[]

kedi evine girmeyen ponçik

hava çok soğuk diye kasa, karton, poşet ve kumaş parçalarından iki tane kedi evi yaptım. ama kedilerimiz orada kalmaktansa arabanın altında saklanıyor.
yaptığım yuva da epey sıcaktı kontrol ettiğimde ama kedilerimiz tercih etmiyor ve bunun sebebini anlamadım. ponçik ve peyniri nasıl sokabiliriz bu kedi evinin içine? resmen biri çiş yapmış altına üzüldüm zavallıya :/

ps: kedilerimiz evcil değil, bırakın dokundurmayı yaklaştırmıyorlar bile.

 
kediler enteresan hayvanlar. onlar için özellikle yapılmış yerlere yeterince zorda kalana kadar girmiyorlar. ama çok güzel bir harekette bulunmuşsun mutlaka girerler eninde sonunda.


  • dinsiz adam  (07.01.17 22:42:10) 
mama koy içine. mümkünse yaş mama aç bırak


  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (07.01.17 22:43:27) 
Karton da yeter aslında, yerden ısı kaybı yoksa hemen çöküyorlar. Kedi evi pek uymuyor tabiatlarına, aşırı gamsız değillerse.


  • kargn  (07.01.17 22:56:20) 
Ortakık yere koymayın yahu
Kuytu yerlere koyun yuvaları
İçine polar vs falan da örtün
Altına karton koyun
İçşne de mama koyun
Girerler bence...
  • whatyougetiswhatyoudid  (08.01.17 12:10:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.