ifşa yapanlara soru,

1. mesela bir tanıdık çıksa, sonra eski sorularıma yorumlarıma vs baksa diye düşünmüyor musunuz? ne bileyim. bi çekinceniz yok mu?

2. bu ifşalardan sonra beğenen beğendiğiyle buluşup tanışıp kaynaşıp sevişiyor mu gerçekten? yapıyor musunz bunu? oluyor mu yani gerçekten böyle?

ifşada hafızaya atıyorlar sonradan duyuruları bahane edip yürüyorlar
zirve falan olursa orada buluşuyorlar

  • basond  (07.01.17 23:36:48)
İkisi de evet.

  • humblebirth  (07.01.17 23:37:06)
yok. hiç umrumda olmaz.

hayır. kendi adıma.
  • shotgunwoman  (07.01.17 23:37:20)
1- yoo olmuyor. çıkarsa çıksın.
2- erkek arkadaşım var. kimseyle tanışıp kaynaşmıyorum ben. duyuru insanlarla kaynaşacağım en son ortamdır herhalde.

  • köstebek kurabiye  (07.01.17 23:37:22 ~ 23:38:10)
1- oluyor ama burada asiri gizli seyler sormuyorum zaten. (Baska nickim yok)

2- ben ydisindayim cevap veremicem. Ama illa sevismek olarak dusunmemek lazim. Bi kullaniciyi (hemcinsim, ben de heteroseksuelim zaten) cok sempatik buldum mesela, sohbet etme istegim geldi, kahve icmeye gidelim mi dedim mesela.
  • kuehles blondes  (07.01.17 23:38:42)
1. çok tanıdık var ama pek umrumda değil, hatta hiç değil.
2. dışarıda her muhabbet ettiğin insanla sevişiyor musun? bu da öyle bir şey.

  • powerpufgirl  (07.01.17 23:39:07)
1. Umrumda olmuyor çünkü çevremde burada takılan kişi yok, buranın varlığından bile bihaberler.
2. Öyle mi yapıyorlar? Bize öyle bir bilgi gelmedi.

  • m e b  (07.01.17 23:39:30)
1. yok yaw, bakarsa baksın. scotty pazarlama a.ş görür en fazla.
2. ağır asosyal ve narsisistim. birinin benimle kaynaşacağını düşünmüyorum açıkçası.

  • scotty cheese cake  (07.01.17 23:41:00)
1- Günlük hayatta insanlarla paylaşmayacağım bir şeyi burada da paylaşmıyorum. Bir şeyi burada yazıyorsam, insanların yüzüne de söyleyebilirim/söylüyorum demektir.

2- Evet.
  • yirmisantim  (07.01.17 23:41:07)
beğendiysem maşşallah deyip geçiyorum.

internet ortamındaki kıza asılan 99 tip elemanı dusunuyorum.
  • anonymice  (07.01.17 23:41:30)
1. Benim babam buralarda takılıyor zaten biliyodur nickimi duyuru açtıktan sonra da silerim bu yüzden. Yorumları da görsün napalım. Selam babiş.
2. Benim zaten sevgilim var onun dışında aa ne tatlı biriymiş bu da böyleymiş şöyleymiş diye merakımı gideriyorum sadece

  • jazzabel  (07.01.17 23:44:22)
çekinecek tanıdık yok, onun dışında çekineceğim de bir şey yazmıyorum.

öyle birine yazmayı da düşünmedim hiç.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (07.01.17 23:46:43)
1. oha çok fena olur, bütün cinsel hayatım burda gkfjsj

2. duyurudan tanışıp buluşup veya seviştiğim kimse yok.
  • jonestown  (07.01.17 23:51:38)
1. Nö.

2. Nö. Öyle bir durum olsa bile, atıyorum hoş biri bana yazsa mesela görüşmem zaten. İnternetten tanışma meselesine hala sıcak bakamıyorum çünkü. Olduğunu da pek zannetmiyorum.
  • buff  (07.01.17 23:52:16)
1. yok. çünkü çekineceğim şeyleri yazmıyorum da sormuyorum da. düzenli aralıklarla da temizlik yaparım.

2. olanlar oldu da ifşa sonrası olmadı hiç.
  • elorelia  (07.01.17 23:56:11)
1. baksın nolacak. millet sosyal medya'da saçma sapan şeyler paylaşıyor böyle haberim yokmuş gibi çekler falan, kendi yazdıklarımdan, düşüncelerimden niye utanayım ki.

2. valla güzel kızlar istiyorsa zaten sevişiyordur buraya kalmazlar. çirkin erkeklerle çirkin kızlar sevişiyordur bence. tipten bağımsız ezikler ise öyle kalıyorlar yine.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.01.17 23:58:33)
1.yok
2.yok

  • Apocalypse  (08.01.17 00:08:52)
Benim nickimi görenler benim olduğumu anlıyor genelde. Lisedeki lakabımı kullandım maalesef nick alırken. Sevdiğimi ilan ederken falan görür tanır diye belki çocukluk işte:):) 1. yani sorun olmaz
2. Ben muhabbet olsun diye şettim. Kimseye yürümek için mesaj atmadım. Kimseden de mesaj almadım. Tipimin üstünden espri döner biri mesaj atar lan şen şu değil misin diye ifşa ettim kendimi. Öyle sevişme vs. olmadı.

  • cahs  (08.01.17 00:19:57)
1- tanıdık yok. (aşırı rahatlatıcı)

2-sanmıyorum en azından ben öyle düşünerek yapmıyorum. salak saçma fotoğraflarımı atabiliyorum mesela :D
  • freetakilir  (08.01.17 00:20:16)
1-biz çirkin erkekler olarak zaten ifşa yapmıyoruz
2-ooov neler dönüyodur kim bilir hacı yani şimdi bakıyorum fotolara kızların hepsi güzel
Foto paylaşan bebelerde yakışıklı hayat bunlara güzel aga çok da şeyetmemek lazım ,
hikmetinden sual olmaz çok kafana takmıcan sıyırırsın
  • wishboneash  (08.01.17 00:51:49)
1- Hayır hiç düşünmüyorum.
2- Neler yapıyoruz tahmin bile edemezsin. Allah'a şirk koşsan daha iyi.

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.01.17 00:55:24)
ben seviştim bi kere

  • eksimeksi  (08.01.17 01:05:10)
true story ;) umudunuzu yitirmeyin çalışın gençler :)

  • eksimeksi  (08.01.17 01:05:46)
Hayatinin yarisini burada gecirip burayi cok da umursamadigini soyleyen hastalara inanma.

  • piremses  (08.01.17 23:24:16)