duyuruda aktif olmadığı halde ifşada belirenler

hakkında ne düşünüyorsunuz?
ben şöyle düşünüyorum; duyuruda aktif kişileri merak ediyoruz ama seni naapalım hacı?

edit: görüşlerinizi sordum gençler. burada aktif olanlar ifşa yapmasın diye bir yargı yok. ben kimim, ayrıca banane..

mesela kimleri merak ediyorsunuz?

  • fakyoras  (07.01.17 21:25:54)
Başka nickler altında zaten aktif olduklarını düşünüyorum.

  • devilred  (07.01.17 21:26:10)
al benden de o kadar.

  • köstebek kurabiye  (07.01.17 21:27:01)
@fakyoras, merak etmek derken lafın gelişi. şahsen ifşa sırasında "haa, bu böyle bi tipmiş demek" "aa bu kızmış yahu" falan diyip, 5 dk sonrasında unutuyorum.

@devil, öyleyse gerçek nickleriyle ifşa yapsalar daha işlevsel olmaz mı?
  • manuel mandalina  (07.01.17 21:28:06 ~ 21:29:32)
yıllardır aktifim. bugun biri sen yenisin galiba dedi. kime göre neye göre.

  • elorelia  (07.01.17 21:28:12)
aktif değilim ama teşhirdim. aşırı sıkıntıdan ve buradakilerin acımasızlığını sevdiğimden.

  • filteria  (07.01.17 21:28:52 ~ 21:33:12)
@elo, duyuruya günlük olarak girenlere göre. demek ki o arkadaş yeniymiş ya da uzun süredir uğramamış.

@filteria, yoo ne münasebet. diyorsun ki, fotoğrafıma göre eleştri almak istiyorum? gayet makul bence.
  • manuel mandalina  (07.01.17 21:31:47)
aslında aktif olanlar onlar :)
sadece farklı kullanıcı adıyla giriş yapıp paylaşıyolardır(nickini hiç görmediysen daha önce)

  • kedidir o kedi  (07.01.17 21:37:30)
Aktif derken, neredeyse her duyuruya yorum yazan, vaktinin çoğunu buraya harcayan duyuru popisi diyosun sanırım. Nadiren de olsa yapanlar var. Diğer ünsüzlerin ifşalarında ise ne kadar güzel/yakışıklı olup olmadıklarıyla alakadarım.

İzninizolursatahtinizatalibim gelse de patlatsa bi tane ifşa
  • mandalina kokusu  (07.01.17 21:47:49)
@ses objesi, soruyu bi daha okur musun. o tırnak içinde alıntıladığın şey benim sorum değil, senin nereden esinlendiğini bilmediğim yorumun zira. ayrıca son cümleni açar mısın?

@mandalina, mesela bugünkü ifşada 'aktif' yani düzenli soru soran-cevap veren (herkesin malumu olan trolleri katmıyorum bu değerlendirmeye, onlar ifşa yapmıyor zaten) insanlar çoğunlukta. ama bir öncekindeydi sanırım, yukarıda belirttiğim manada bilindik bi kişi bile yoktu mesela.
  • manuel mandalina  (07.01.17 21:51:07 ~ 21:52:51)
"İktif kisiliri mirik idiyiriz imi sini nipilim hici" cümlesi bi dışlama cümlesi bana göre. Yani istemesen de bi ifşa yapma mesajı var içinde.

Duyuruyu sahiplenmiş kişilerden biri de sensin galiba lol.
  • humblebirth  (07.01.17 21:52:44)
cumartesi gecesi hava kötü kimse dışarı çıkmıyor sıkıntıdan ifşa başladı, çok yazmayan ama burada sık ısk olanlar da ifşaya katıldı. bence burada asıl etken vanın kötü olması.

  • kuzey li  (07.01.17 21:55:31)
Onlara lurker deniyor, giriş yapan kullanıcıya göre içerik az,sebebi bunlar, evrendeki karanlık madde gibiler.

  • kargn  (07.01.17 21:56:37)
@humble, düşüncemi açıkça yazdım ama buna karşılık olarak gidip adamın/kadının ifşasını trollemiyorum. kendimce böyle düşünüp oturuyorum, en fazla o ifşayı açıp bakmıyorum. bu aktif bir dışlama mıdır sence?

ayrıca duyurunun sahibi belli, işim olmaz :D
  • manuel mandalina  (07.01.17 21:58:21 ~ 21:59:44)