antalya'da hafta sonu yapılabilecekler?

antalya'da (ve/veya ilçelerinde) hafta sonu nasıl değerlendirilebilir / değerlendirilmeli?

ben sığır gibi evde oturmayı seçiyorum ama aklıma gelenleri yazayım.

araba varsa karacaören barajının yanında (antalya merkeze yarım saat falan) oturulabilecek yerler var. Acayip güzel bir ortam oluyor eğer doğa falan seveniyseniz

aşıklar tepesi diye bir yer var konyaaltı liman tarafında. Tepede bir yer işte inanılmaz sessiz sakin bir yer, önü de hep dağ, ağaç falan. sessiz diyorum ama gerçekten sessiz. ben gittiğimde bi 2-3 dakika durup bir ses gelecek mi artık diye bekledim, herhangi bir ses duymuyorsun. tuhaf

çakırlar bence şişirilmiş bir balondur ama yani gidilebilir de kahvaltı için. ben vasat buluyorum

aklıma gelen değişik şeyler bunlar, onun dışında da klasik lara tarafında dolanmacadır, kaleiçidir falan olabilir.
  • naberabi  (07.01.17 19:30:38)
Side'ye gdip cafe easy riderda takilmaca. Sidede antik kenti gezmece filan.

  • kuehles blondes  (07.01.17 20:30:12)
hepinizi Kaş a bekliyorum

  • tiarwain  (08.01.17 01:55:11)