[]

soğuk olmadan içilebilecek alkol ?

boğazlar biraz hassas bu aralar. soğuk olmadan içebileceğim alkol ne önerirsiniz? bira sıcak içince sidik gibi afedersin :)
 
viski (single malt), konyak-sicak cikolata, konyak-kahve, sicak sarap.


  • hopeless  (07.01.17 17:03:48) 
Viski buzsuz bir şeye benzemez diyene bakma, içine birkaç damla su konulmuş yumuşak icimli bir single malt (ilk akla gelen glenfiddich) mükemmel gider.


  • kaportaci mahmut  (07.01.17 17:14:44) 
Sıcak şarap, kırmızı şarap, likör, viski, buzsuz cin kokteylleri.


  • BuddyGuy  (07.01.17 17:16:10) 
yüksek alkollüleri soğuk içmeyecekseniz para vermenize gerek yok. ispirto da aynı işi görüyor. ayrıca boğazlar hassasken soğuk içmek şişi azaltır, ağrıyı dindirir. bademciği alınan çocukları dondurmayla şekerli yoğurtla besliyorlar dikkat ederseniz belli bir süre. ev ortamında takılıp üşütmeyecekseniz soğuk sallayın bence.


  • herp  (07.01.17 17:27:23) 
Sıcak sarap veya baileys ile yapılan güzel bir sıcak cikolata tarifi vardı severseniz


  • theworldismine  (07.01.17 17:41:11) 
Sıcak şarap


  • stiletto heel  (07.01.17 18:49:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.