[]

Sözlük'teki başlığı yanlış yönlendirmeden çıkarma

Sözlükte bir şarkıcıyı arattım ve başlık bir şarkısına yönlendirildi. Üstelik bu şarkısı da çok genel bir ad olduğu için çok anlaşılır da değil. Örneğin, Levent Yüksel arattım ve başlık İstanbul'a yönlendirildi ve İstanbul'da Levent Yüksel'i içeren entry'ler %1'i geçmiyor gibi diyebiliriz. Bu durumda bu link kırılır mı? Ne yapılır?
 
yönlendikten sonra başlığın yanında yıldız çıkmıyor mu? ona tıklarsan arattığın şarkıcının başlığına gider, oraya bir şeyler yazarsan da bu yönlendirme olmaz.


  • tepedeki psychedelic adam  (07.01.17 15:47:05) 
İlk ve tek entry bkz ise otomatik yönlendiriyor, ikinci bir entry girmek yönlendirmeyi sonlandırıyor. Sorulan bu mu aceba?


  • kargn  (08.01.17 03:59:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.