uçak iptal olursa ne yapıyoruz?

saw-esb uçağım var 2310'da. iptal edilirse götüme baka baka otobüse mi bincem? yapmam gereken bir şey var mı iade miade için yani?
teşekkürler

başka uçuşa aktarabiliyorlar ama hem uçuş sayısı azaldı hem de uçamayan yolcu sayısı çoğaldı bu durumda iptal olmayan uçak ve o uçakta yer bulmanız zor oluyor haliyle.

eşimin dün akşam 21'de atatürk-esenboğa uçuşu vardı, gece taksiler de çalışmamış, hala havalimanında.

tren alternatifini de düşünebilirsiniz bence. karayolu ne durumda o da belli değil çünkü.
  • arma aski  (07.01.17 12:10:04 ~ 12:10:23)
havalimanında havayolunun ofisi vardır oraya gidip iade veya değişim işlemini yaptırmak gerekiyor normalde. şu sıra çok fazla yoğunluk olacağı için hava muhalefetinden iptal edilen uçuşların yolcularına sonradan da işlem yapma hakkı verebilirler ama sen yine havalimanı ya da başka yerde de olsa bir ofisten bilgi almaya çalış. telefon falan da kilittir şimdi.

uçuş iptal olursa tek yol otobüs olur muhtemelen çünkü trenlerde de yer bulamazsın şu an ama çok önemli değilse hiç karayoluna bulaşma derim.
  • nrmnm  (07.01.17 12:21:17)
Thy cagri merkezi kilit. Sakin otobusle filan gitme, devrilir olursunuz ya :/ hic guvenmiyorum. Trene bakabilirsin.

  • kuehles blondes  (07.01.17 13:32:28)