geleneksel göz kılları ödüllerine adaylarınız kimlerdir?

geleneksel göz kılı ödüllerine adaylarınız kimlerdir?

gözün üstündeki kıllara kirpik denir gelin biz onlara göz kılı diyelim ve bundan sonra her yıl hak edenlere geleneksel göz kılı hediyesini verelim ve bu vesileyle bu ödüllere ilham olan kişiyi de analım

Ak Parti Mitingi Erdoğanın Götünün Kılıyım

www.youtube.com

benim adaylarım

hande yener
kadir inanır
orhan gencebay
yavuz bingöl
Lale Mansur
Fehmi Koru
Yılmaz Erdoğan
ebru gündeş
şener şen
şahan gökbakar
sezen aksu
hülya koçyiğit
kibariye
ali şan
serdar ortaç

bu listedekilerin hepsi

www.dunyabulteni.net

tr.wikipedia.org

1. ye göz kılı 2. ye çomar 3. ye makarnacı unvanı verilecektir

Oha yav Şener Şen ne alaka?

  • herp  (07.01.17 01:10:43)
@geceuykusu

Şener Şen'in diğerleri gibi akillik tasladığı falan yok, onlarla aynı kefeye konulamaz Şener Şen.

Her yerden her şeyi buluyorsun, o günkü konuşmasını da bul ve buraya koy. Bak bakalım iktidarla yan yana oturmaktayken kürsüye gidip nasıl konuşmuş?

Senin bu nitelemene hiçbir şekilde katılmıyorum ve asla kabul etmiyorum. Lütfen duyurunu doğrulara göre düzenle.
  • yaren  (07.01.17 01:39:01)
çok da haksız sayılmazsın evet konuşmasını dinledim ama sen bekir çoşkunun yazısı için ne diyorsun www.sozcu.com.tr ödülü reddetse daha doğru olmaz mıydı olurdu

  • geceuykusu  (07.01.17 01:53:21 ~ 01:53:47)
Hayır olmazdı. Aksine, cumhurbaşkanıyla dirsek teması mesafesinde otururken kürsüye geçip o sözleri edebilmesi ve üstüne geçip yerine oturabilmesi, ödülü reddetmesinden çok daha büyük ve cesurca. Kendini koy onun yerine, ödülü ne için verdiklerinin farkındayken delikanlı gibi çıkıp o şekilde konuşabilir miydin? Ödülü reddetmek çok daha kolay bir şey.

  • yaren  (07.01.17 02:05:13)
@yaren konuşmayı dinledim çok basit bir konuşma özeti toplumsal barışa katkı olması dileğiyle bu ödülü alıyorum diyor bu mu eleştiri hayır suya sabuna dokunan bir laf değil bu çıkıp elinizde binlerce insanın kanı var dese ha o posta koymak ama onu da yapamadı ya da ödülü reddetse kahraman olurdu onu da yapamadı ödülü aldı genel bir konuşma yaptı hepsi o işte

  • geceuykusu  (07.01.17 02:55:32)
@herp çok alaka www.sozcu.com.tr

  • geceuykusu  (07.01.17 03:01:27)
youtu.be

Yeniden dinle. Olmadı konuşma metnini buraya deşifre edip yaz. Bak bakalım neler göreceksin.

Bu adam SANAT adamı, SANATKÂR. Ondan o anda açıkça çatışma çıkaracak, açıkça kaosa sürükleyecek bir konuşmayı nasıl beklersin anlayamadım. Şu anda senin provokatör olup olmadığın konusunda ciddi soru işaretleri taşıyorum.
  • yaren  (07.01.17 08:19:01)
@yaren oku anla provokatör değilim ama sen şener şen hayranlığından onun yalaka olduğunu göremiyorsun at gözlüklerini çıkar daha da uzatmaya gerek yok

  • geceuykusu  (09.01.17 03:23:02)
Buraya yazdığın her şeyi özel mesaj olarak göndermene gerek yok. Ben zaten bakıyorum yeni bir yorum var mı diye.

Şener Şen'e hayranlığım falan yok, herkesin sevdiği gibi sevdiğim beğendiğim bir sanatkardır o kadar. Bunun hesabını da veriyorum ya, aferin.

Adam yalaka falan değil. Asıl bunu göremeyen sensin. O ödülü aldı diye yalaka olunacaksa o zaman ben de yalakayım çünkü devlet memuruyum. Bu kafaya göre bütün memurlar yalaka o zaman?? Ne biçim bir kafa bu??

Aldığı ödülü veren bir makam var, her ne kadar temsilcisini tasvip etmesem ve sevmesem de o makam halka ait bir makamdır. Cumhurbaşkanlığı da başbakanlık da, temsilcilerine değil o makamları var eden halka aittir. O ödülü de Şener Şen, halka ait olan makamdan yani halktan almıştır. Temsilcisine de çok güzel bir ders vermiştir ayaküstü. Sen bunu göremiyorsan kendi dar bakışına yan. Artık bana ilişme.
  • yaren  (09.01.17 08:25:59)
haksızsın yaren şener şene yalaka diyen sadece ben değilim yılların gazetecisi bekir çoşkun da mı haksız bir ödülü reddetmek çok zor değil yeter ki yürek olsun o ödül cumhurbaşkanlığı makamı adına verildi ama veren rte hiçbir şey yapamasa şener şen hastayım derdi ödülü almaya birini gönderirdi ama yapamadı çünkü yalaka ve konuşmasında asla sitem yok o yüzden sen kendi dar görüşüne yan

  • geceuykusu  (10.01.17 23:46:05)
  • sonsuz8  (21.01.17 06:56:28)