Geceniz nasıl geçiyor?

Benim patron mesaj attı yarın gelme çok kar var dinlen diye (13:30'a kadar çalışıyorum Cumartesi günleri. Bazen minnoşluğu tutuyor böyle.) Bu haftanın tek olumlu olayı buydu zaten. Siz neler yapıyosunuz?

ne iyi patronun var:)

ben de iş tez bir arada. geçiyor bakalim
  • benaslindayohum  (06.01.17 22:58:15)
istanbula gidecektim, uçuşlar iptal oldu.
bira aldım, döndüm eve. oturuyorum keyifler yerinde

  • naberabi  (06.01.17 23:00:15)
ders çalışıyom..

  • masa penisi  (06.01.17 23:01:08)
sıkıntıdan kendimi bıçaklıycam.

  • zgrydn  (06.01.17 23:05:00)
karı rahat izleyeyim diye pencerenin kenarına yerleştim. 3:30'da new jersey-toronto maçı beleşmiş nhl'de, uyanık kalabilirsem onu izlerim. fena geçmiyor aslında ama canım sıkılıyor. bi şey yapmıyorum. yapacak bi şey de bulamıyorum. yüksek sesle müzik dinliyorum. alışık olduğum bi şey değil pek. ne çok bi şey dedim.

  • der meister  (06.01.17 23:06:25)
Finalleri yarıladık bugün itibariyle. Az miktar es verdim. Yarın devam.

  • hayde bre  (06.01.17 23:06:32)
Bu saatte yataga girdim, 4:30 da kalkip 5-7 nobetine gidicem. Ama fena degil genel olarak.

  • baharat  (06.01.17 23:07:05)
Karin yağmasını bekliyordum uzun zamandır çok sevindim, gezdim dolaştım, kar topu oynadım bi güzel, şu an tek iyi şey bu çünkü.

  • pamuk helvalar cebe  (06.01.17 23:07:50)
Ben bi yerden telefon bekliyorum belki bugun gelir dedim gelmedi. Gelecek hafta da gelmezse uzulucem biraz. Ama o olmazsa baska yerler de var radarimda ama orasi olaydi iyiydi. Simdi de hanimla yemek yapicaz kar esliginde yicez bi sominemiz eksik

  • condom kurşunu  (06.01.17 23:09:31)
idare eder.

lanet olası bir hocanın, lanet olasıca bir dersine çalışıyordum sonra yeter lan deyip kapattım. şimdi takılıyorum, çay içiyorum, mirkelam dinliyorum.
  • dorylaion  (06.01.17 23:14:00)
Gece daha yeni başlıyor.

  • pike  (06.01.17 23:26:25)
bu gece gelme dediler bana piyangodan tatil çıktı.
sabahlayacaktım yoksa.

  • basond  (06.01.17 23:46:49)
"Film izleyeyim" diyorum, internette sürtmekten bir bakıyorum saat 4 olmuş. Öyle yatışla geçiyor işte.

  • yirmisantim  (06.01.17 23:50:41)
tüm gün boş boş oturdum. kar yağınca çıktım yürüdüm biraz, baya güzel oldu. şu an film izliyorum. gece biraz çalışıp yatarım.

  • lesmiserables  (06.01.17 23:58:58)
Kucakta kediyle film izledim. Normalde kedilerim asla kucağa gelmez, çok mutlu oldum o yüzden. Birazdan da yatıcam. Keyifler tıkırında.

  • buff  (07.01.17 00:02:39)
fıs collection genel olarak, bazı şeyler yolunda bazı şeyler değil ama özet olarak ben o yolda değilim

  • life is not fair  (07.01.17 00:09:44)
İki saatlik toplantıya diyerek İstanbul'dan Tekirdağ'a geldik ve burada mahsur kaldık. Toplantıya geldiğimiz firma bizi anlaşmalı olduğu bir otele yönlendirmişti son birkaç odadan boş olan ikisini tuttuk da şarap içerek sabah olsa da evimize gitsek diye takılıyoruz şu an.

Göt kadar ilçede 4 saatte 10 kilometre yol yapamadık, ana yola çıksak muhtemelen orada bir yerlerde saplanıp kalacaktık. Bir yandan canım sıkkın, bir yandan yine karda kışta başımızı sokacak bir yer bulduk diye kendimi avutuyorum.
  • chicha  (07.01.17 00:15:30)
kira ilanlarına bakıyorum. çok seçici olduğumu farkedip elemeye baştan başladım.

  • sttc  (07.01.17 00:15:33)
Fayans, banyo dolabi, dusakabin filan bakiyorum. Kafayi yicem.

  • kuehles blondes  (07.01.17 00:21:36)
ödevi bitirmeye çalışıyorum. pazartesi finalim var en önemli dersimden ancak cumartesi içeceğim. 24'ünde de proposal'ım var. ha en önemli derse yardırayım ki kafam rahatlasın.

iyidir şimdilik yani.
  • rain when i die  (07.01.17 00:23:30)
müzik dinleyerek the sims 4 oynuyorum. eleştirdikleri kadar kötü değil yaa diyorum.

  • muslugubozukhayrat  (07.01.17 00:31:01)
Doktora tezimi yazmakla meşgulüm...
Salı tez izlemem var.

  • duyond  (07.01.17 01:14:45)
11 buçuk civarı sahile indim. yeni geldim. ilk kar zamanı mutlaka dışarı çıkarım. şarap içtim, kuruyemiş yedim. kar yağduğınd istanbul'u seviyorum. kedime benzeyen bir sokak köpeği gördüm. iki köpeklerdi aslında. biri benimkine benzziyordu. oyun oynamaya başladılar aralarında. hüngür hüngür ağladım o sahnede. benimki içeride, o dıarıda. kulağımda çaykovski haziran çalıyordu. neyse ki fazla insan yoktu. olanlar da fotoğrf çekme derdindeyi. sarıldım, sevdim benim kediy benzeyeni. sözleştik yrın mama getireceğim konusunda. iyi geçti bugün. normlden fazla şarap içtim. iki şişe bugğün. kar olduğu için izin verdim kendime. keşke her gün bugün gibi olsa. ölmek bile istemem belki. şimdi sessiz bir film izleyeceğim. hula diye. 5^Te de konjuh'un maşı vr. belki onu beklerim. dayanamzsasm da uyurum.

  • misterturist  (07.01.17 02:36:15)
paralarımı sakladığım yeri su bastı tavandan. anca kuruttum, boyaları akmamış neyse ki.

  • inannas jofn  (07.01.17 02:44:12)