likit

Likit işini nasıl hallediyorsunuz. Ankarada veya internette marka ve aroma bilgisi lazım bana. Dün çok övdüler diye heisenberg aldım yok böyle iğrenç bir likit. Yanık tadı geliyor likitten böyle. O tadı tarif etmem mümkün değil. Oysa tek istediğim tutun tadı verebilecek bir likit. Giden paraya mi yanayım şimdi napayım.

likit ne?

  • kurnaz  (06.01.17 21:13:26)
Rising sun

  • kablelvuku  (06.01.17 21:14:04)
Yanık tadı coil içerisindeki pamuğu yakmış olmayasanız. Coil değiştirip denediniz mi. Ben 8 tane likit denedim. 3 tane tütünlü denedim. Aromalılar zaten bir gün iç sıkılacağın şeyler.
1- El cigaria (Hala da kullanıyorum, sürekli kullanım için ideal, bence mükemmel)
2- El cigarillos (Sakın ha sakın alma, yanında kimse durmaz. Islak ayakkabı kokusu var.)
3- Desert spirit (Ben sevmedim)

Markası sapphire. Buharistandan alışveriş yapıyorum. Başka yerlerde de vardır belki bilmiyorum.
  • cok joleli ozgur  (06.01.17 21:19:01)
Likiti değiştirince o tat gidiyor coil ile alakalı olduğunu düşünmüyorum

  • kablelvuku  (06.01.17 21:20:36)
likiti değiştir o halde. sakın evyap likit alma bu arada. biraz araştırırsan ne kadar tehlikeli olduğuna ulaşman zamanını almaz.

  • cok joleli ozgur  (06.01.17 21:25:29)
e-sigaralar ve yedek parçalarıyla ilgili araştırma yapabilecek yetkinlikte biri değilim. kendi fikrim olmayan bir şeyi de paylaşmak istemem. google diye bir şey var sen de bakabilirsin. ispatlanacak bir şey olmadığı için de tartışacak bir şey yok. sen kullanıyorsun diye zararsız değil ben kullanmıyorum diye de zararlı değil.

  • cok joleli ozgur  (06.01.17 21:34:15)