[]

Türksat'ta (uydunet) taşıma prosedürü nasıl oluyor?

Merhabalar

Yan apartmana taşınacağım. Orada da türksat altyapısı var ve var olan aboneliğimi oraya taşımak istiyorum.

Bu süreç nasıl işliyor?
Vaktim olunca müşteri hizmetlerini arayacağım ama belki burada tecrübe etmiş biri vardır diye önce burada sormak istedim.

 
İzmir'de biz de benzerini yapmıştık.

200 metre kadar uzağa taşındık. İnternet için de Türksat'a gidip (zaten yakındı, sen istersen arayabilirsin de) "Ben taşınıyorum, yeni adresim bu, ne zaman arkadaşlar gelip kurabilirler?" diye sormuştuk önceden. Eski evdeki modemi aldık sadece diye hatırlıyorum, kabloları falan bırakmıştık. Yeni eve geçtik. Yeni eve geçmeden yapmıştık bu konuşmayı. O sırada bize gün vermişlerdi, "Şu gün arkadaşlar bağlamaya gelecekler" dediler. Geldiler ve hallettiler.

Genelde verdikleri gün ya senin istediğin bi' gün oluyor ya da 15 gün içindeki bi' gün. Geldikten sonra her şeyi halletmeleri de uzun sürmüyor, aklında olsun.

Sen telefonla da sorup bilgi alabilirsin. Eğer yakınlarında varsa Türksat Abone Merkezi, bi' ara uğrayıp durumu anlattıktan sonra geniş bilgi al bence. En sağlıklı yöntem bu.
  • lake of the hell  (25.01.17 03:22:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.