Yemeksepetine sürekli fake yorum atan restaurant !

merhaba,

Yemeksepetine fake yorum atan bir restaurant var.

kendilerine dedim ki,

Yemeksepeti sizi yakarlarsa puanlarınızı düşürür.

Restaurant sahibi şöyle dedi, Modemi sürekli açıp kapatıyoruz. IP değişiyor.

Yorum; yemek sepeti 550 milyon USD değeri olan devasa bir sistem ve sürekli sistemi tarayan Bootları var. bir modem açıp kapatarak bu sistemi kandırmak mümkün mü?

bunun yerine yemeksepetine şikayet etseniz?

  • kurnaz  (06.01.17 16:52:47)
bunu parali yapan tanidigim(internetten) var, aylik 60 olumlu yorum -> 300TL + sahte siparislerin(7.5TL-25TL arasi veriliyor) yuzdesi

  • ahoy kaptan  (06.01.17 17:27:10 ~ 17:27:28)
@try again fail again fail better

Adam oturmuş pc başına, sürekli yeni hesap açıyor. yemek sepetine min. 15-20 tl lik sipariş veriyor. %10 komisyon ödüyor.

Bütün puanlarına 10 veriyor. bunun içinde her siparişe 2-3 tl komisyon ödüyor.

Adamın attığı fake yorumlar nedeniyle bu restaurantın şuanki not ortalaması 8.5 -9.0 Arasında !!

edit: Restorana haftanın 3-4 günü yemek yemeye gittiğim için adamın pc başındaki bu aksiyonunu defalarca yakaladım. kendisi de zaten bana her şeyi anlattı. bende kendisini uyardım.
  • voyage  (06.01.17 17:46:04 ~ 17:49:39)
bizim okulun oradaki burger king'in surekli dusen puanini da yemeksepeti yukseltiyor.onceki gun 5-6 bandinda sonraki gun hop geri 8.5.
mumkun oldugu kadar telefonla veriyorum o yuzden siparisi yemeksepetine de guvenim yok

  • jedilance  (06.01.17 18:48:11)