[]

film arşivi yedekleme

elimde 136 gb'lık fransızca film arşivi var, çok güncel değiller tabi. elimdeki taşınabilir bellekten yer açmak için bunu buluta yükleyeyim dedim ama net bir çözüme ulaşamadım. genellikle siteler 10 gb a kadar yer veriyorlar. 360 diye bir çin sitesi var 36 TB yer veriyormuş ama o da çin vatandaşlarına özel anladığım kadarıyla, çünkü çin'den kayıtlı telefon istiyor. dizi ve film sitelerine bakıyorum, mail.ru, openload filan yüklü ama nasıl olur nasıl yüklenir onu da bilemedim. belki yükleyebilsem fransız film sitesi de oluşturabilir diye düşünüyorum. konu hakkında yardımcı olabilecek kimse var mıdır?
 
hacı boyle bir yer var
degoo.com
yuklersen filmleri de alırım senden :D valideye surpriz yapayım.
  • kingcyrax  (06.01.17 12:29:13) 
eyvallah baba :) yüklüyorum hemen


  • dessalines  (06.01.17 14:20:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.