[]

ankara gardan esenboğa havalimanına nasıl giderim kaç dakikada giderim?

soru net gençler yardımlarınızı bekliyorum.
 
tren garının karşısında arena spor stadı a kapısında belko air otobüsleri var direk gidiyor.


  • objectivetheory  (06.01.17 08:50:17) 
arena spor stadı f kapısındanmış a kapısı gelen otobüslermiş belko air in sitesiden numaralarını arayıp kesin bilgi alabilirsin.


  • objectivetheory  (06.01.17 08:52:47) 
30 ile 45 dk arasında varirsin.


  • karacigerim vur kadehlere  (06.01.17 08:53:02) 
@objectivetheory dediği gibi tren garının karşısından geçiyor ortalama 30-40 dk gibi bir sürede gider

her ihtimale karşı otobüs terminalini kastetmişsen oradan da 50-60dk civarı sürüyor.
  • qxgviper  (06.01.17 09:03:07) 
teşekkür ederim arkadaşlar


  • gareven  (06.01.17 09:13:18) 
Hangi tren garı? YHT ile gelecekseniz indiğiniz yeni garın hemen önündeki Belko air durağında beklemeniz gerekli, oradaki görevli yht garında yolcu var diyor ve aştiden kalkıp kazımkarabekir'e giden otobüsler sizi almak için gara uğruyor. iş giriş çıkış saatleri değilse 45dk'da gidersiniz.


  • para bende  (06.01.17 11:39:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.