Uzun süreli donma

Bilgisayarda chrome açılmadı. Bekleme işareti çıkıyor sonra tepki vermiyor. Opera'yi denedim, o da açılıyor, ama sayfa açmıyor.
Bu ne laneti? Nasıl geçer? Ne yapabilirim?

2 kere restart yaptım. Bi kere kapatıp tekrar açtım. (İnternet sıkıntısı yok.)

Bellek kalmadı, demişti Chrome, son kullanimimda. Ama o da pek gerçekçi değil, 8 gb ram. 4 vram

Gugıl bile açılmıyor :(

  • neynep  (06.01.17 00:40:47)
Beyni durdu sanki ya, :( tarama verilerini temizle dedim, o da iki saattir dönüyor öyle, bi sonuc yok. :(

  • neynep  (06.01.17 00:47:10)
pisi cortlamış ben format istiyorum diyor.

  • cekilmis gayfe  (06.01.17 00:49:19)
Başka bi yol olsun litfen :/

  • neynep  (06.01.17 00:58:06)
virüs gözüküyor. trial virüs programı indirebilirsen indir (başkasından indirip cdye yaz atıyorum). sonra güvenli modda kur onu bi tarat bence.

ancak en temiz yol format her zaman. normal zamanlarda da beleş avast kullanmanı tavsiye ederim.
  • tuzumkuru  (06.01.17 02:48:43)
şimdi benim bir kaç sorum olacak. windows hangi versiyonun var? 7,8, 10? Bir de chrome u nasıl çalışştırıyorsun? Masaüstünden çift tıklayarak mı yoksa aşağıgaki görev çubuğundan tek tıklayarak mı?

  • safepassage  (06.01.17 10:03:51)
win 8.1
aşağıdaki çubuktan bi kere tıklayarak.
formatta dosyalar da siliniyor ya, o yüzden tam şeyapamıyorum.

Bunda kendi kendine format atma özelliği vardı, ama mesela google drive kopucak, tekrar mı çekecek drive'da olanları?
Belgelere dokunma, özelliği varsa ve öyle dersem, gereken temizliği yapamayabilir mi?
  • neynep  (06.01.17 13:53:22 ~ 13:55:54)
chrome'ı sıfırla,
yine oluyorsa ram'lerde sorun olabilir.

  • gezegen olan pluton  (06.01.17 20:56:42)