Yav sürekli aklıma geliyor

Deli oldum yeminle. Sürekli facebook, instagram, snapchat, twitter ve şu an aklıma gelmeyen bir çok mecradan takip ediyorum bir şey paylaşmış mı diye.

Ama unutmam lazım, aklımdan çıkarmam lazım.

Böyle midemin az üstünde değişik bir his var. Böyle yüksekten düşersin de için ürperir ya, yada çok heyecanlanırsın öyle değişik bir his.

Nasıl geçecek bu, nasıl onu umursamayacağım onun beni umursamadığı gibi ?

sana kötü davranışlarını düşün sürekli soğursun hemen

  • cekilmis gayfe  (05.01.17 22:19:54)
Onun seni unuttugunu, coktan baskasiyla konusmaya basladigini fln gorunce hemen nefret edersin, merak etme, o zamana kadar da birak nasil giderse gitsin. Based on a true story

  • yuzır  (05.01.17 22:21:59)
yok abi 'beni nasıl unuttuysa ben de unuturum' olmuyor.

zamandan başka çare yok. bekleyeceksin mecbur. çok şanslıysan onun gibi biri denk gelecek bir an önce.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (05.01.17 22:31:22 ~ 06.01.17 00:40:04)
Takip etmeyi bırak. Uğraş alanları yarat. Benim de deliler gibi takip ettiğim biri vardı. Geçen aklıma geldi "yahu unutmuşum lan! Hiç bakmıyorum artık." dedim kendi kendime. Sevindim. Kesinlikle engelle ve geç.

  • cemallamec  (05.01.17 23:05:33)
Nasıl unutacağını anlatıyorum. Dikkatli dinle.

www.youtube.com

Video'da 1. dakikayı açıyorsun. Serdar Ortaç. Uzun saçlı. Bağrı açık. Göğsünün ortasında bir tutam kıl. Göbekten zeytin yiyor. Sonra bakıyorsun, klibin devamında bir ara kafada takke eller cepte şarkı söylüyor...

Ne kadar anlamsız değil mi? İnsan böyle şeyler görünce herşeyin ne kadar boş ve anlamsız olduğunu farkediyor. Zaman herşeyin ilacı. Sene 1994'müş o zaman. Vay be...
  • benim adim kerim hepinizi severim  (05.01.17 23:26:46)