duş seti

Geçen hafta nalburdan idareten alıp taktım bir "duj seti" yıkanmak azap oldu yemin ederim. Aldığımın ertesi günü spirali patladı akmaya başladı. Bu sabah da tak diye kafama düştü sinir oldum.

Koçtaş'a gidip alıcam hafta sonu ama hangi marka alayım? Benim bildiğim bir ECA bir de Artema var diğerleri nasıldır ki? Sizinki ne marka memnun musunuz?

Rahat rahat yıkanmak istiyorum ya!

Artema,ECA güzel evet, Koçtaş'ta bir de Gröhe diye bir marka var galiba, o da çok iyi ama pahalı tabii ki. Bunlar kaliteli ürünler, sararmaz, kolay kolay bozulmaz. Başka markalar da iyi ama kullanıma bağlı olarak çok daha hızlı bir şekilde kireçlenir, su gelen delikler tıkanır, yamulur.

Yalnız, bir haftada spiral borusu nasıl patlamış öyle? N'apıyorsunuz duşta?
  • Tutkun  (05.01.17 17:16:53)
Bir kac aydır sunu kullaniyoruz. Gayet guzel ve saglam.
(git:www.koctas.com.tr )

  • bir3iki7  (05.01.17 18:13:47)
@Tutkun ahahasa herhangi bir fantezi yapmadım valla :) o kadar kalitesiz çıktı ki iki güne patladı. 30 liraya almıştım. Gidip düzgün bir şey alıcam şimdi.

  • old possum  (05.01.17 22:21:30)