[]

Roll-on tavsiyesi erkek için?

Şöyle kullandım çok memnun kaldım diyebileceğiniz roll-on tavsiyesi var mıdır?

edit: deo stick de olabilir


 
8x4 ya da FA


  • rentts  (05.01.17 14:26:47) 
nivea invisible black&white: mcdn01.gittigidiyor.net
tam da olması gerektiği gibi.

rexona'dan da memnundum, çok etkiliydi ama iz bırakıyordu.
  • m e b  (05.01.17 14:36:20) 
benim gibi çok terleyen biriyseniz 8x4 kesinlikle, FA demişler mesela bende 1 günü bile çıkarmıyordu, 8x4 çok rahat 2 gün idare ediyor.


  • zikardo  (05.01.17 15:26:24) 
amacınız ter kokusunu kesmek ise eğer bunu tavsiye ederim. kendisi aslında tuz. ıslatıp sürüyorsun. gerçekten kokuyu engellemede çok işe yarıyor. 1 senedir kullanıyorum. gratislerde var

2.bp.blogspot.com
  • hononu  (05.01.17 15:42:50) 
rexona kullanıyorum çok memnunum.

deotak kullanıyordum önceden mucizevi bir şeydi ilk başlarda ama vücut bağışıklık mı geliştirdi ne oldu anlamadım işe yaramamaya başladı ben de bıraktım.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.01.17 15:56:34) 
Karbonat sürüp hergün duş alıyorum.


  • tahin pekmez yoğurt  (05.01.17 15:59:48) 
fa alma çok dandik. nivea iyi.


  • difdiringi  (05.01.17 16:35:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.