[]

kablosuz kulakiçi kulaklık

merhaba,

bu tarz kulaklıklardan hangisini tavsiye edersiniz ?

bunların incelendiği bir konu, forum vs var ise o da olur.


teşekkürler...

 
Ben geçen gün Jabra Sport Pulse aldım Turkcell üzerinden gayet memnunum kulak içinden nabız ölçümü Runtastic ile uyumlu çalışıyor. 5 saat civarı pil ömrü spordan spora yani günlük kullanım in uygun değil. Koşu sırasında kulaktan düşme de olmuyor.


  • gozu acik sevisen yahudi  (05.01.17 12:18:39) 
şunu izlersen bir fikir verir belki.

www.youtube.com
  • teritori  (05.01.17 13:15:23) 
bana Anker SoundBuds Sport IE20 hediye edildi (kendim alacak/kiyas yapacak kadar anlamiyorum teknik detaylardan). kosarken kullaniyorum ve cok memnun kaldim. bütcenize uygunsa bir göz atin derim.


  • shi aila  (05.01.17 14:10:15 ~ 14:11:02) 
Ben mpow wolverine aldım epey güzel, koşarken sıkı duruyor, şarjı 6-7 saat gidiyor.

Amazonda veya aliexpresste var
  • Haldamir  (05.01.17 15:05:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.