[]

ACİL Hayvan ambulansı

iyi geceler,
şu an camımın önünde bir köpek korkunç şekilde ağlıyor. ancak yanında 15-20 köpek daha olduğu için inemiyorum. 153'ü aradım, sabah 8'de alabiliriz dediler. başkent hayvan hastanesini aradım, getirirseniz bakabiliriz dediler. ne yapabilirim başka? yardım edebilecek biri var mıdır? 
herhangi bir masrafı ödeyebilirim, sadece birinin bu hayvanı alıp veterinere götürmesi gerekiyor ama yanlarında çok fazla köpek var. ne yapılabilir ??


  • yalnizliktan devren kiralik  (05.01.17 03:24:16) 
kuvvetli atletik biriysen köpekleri korkutup hasta köpeğe ulaşmaı deneyebilirsin. dikkat dağıtacak bişeylerde yapabilmelisin, direk aklıma bu geldi sadece :(


  • itachi uchiha  (05.01.17 03:26:54) 
sesi kesildi. sanırım öldü. bu ülkenin başkentinde bir hayvana bir şey olduğunda (bu sizin evinizde beslediğiniz hayvan da olabilir), açık veteriner bulamıyorsunuz arkadaşlar. aramadığım hiçbir yer kalmadı. itfaiyeyi de aradım. yüzüme kapattılar. dikkat edin petlerinize gece saatinde bir şey olmasın. iyi geceler. bu ülkede herhangi bir şeyin iyisi mümkünse.


  • yalnizliktan devren kiralik  (05.01.17 03:40:31) 
baktın mı? ölmüş mü? :(


  • safepassage  (05.01.17 08:30:05) 
ölmüş mü:(

şehir ankara sanırım. istanbul'da birçok özel veteriner 24 saat açık oluyor.

köpek çeteleriyle ben de çok uğraştım, sopayla çıkarsanız korkup yaklaşamıyorlar genelde. veya taş atar gibi yaparsanız kaçıyorlar.

çok üzüldüm...
  • peggy  (05.01.17 09:22:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.