[]

Yarın Yağmurlu İzmir'de neresi gezilir?

yağmurda daha güzel olan bir yer önerirseniz sevinirim :)
 
böyle duyurulara hep tarihi asansör ve o sokak diyesim geliyor. neden bilmiyorum çok seviyorum.

tam da dario moreno dinliyordum..
  • hayati cozemeyen adam  (04.01.17 22:55:04) 
Vapura binilir yağmurda.


  • etki  (05.01.17 00:38:05) 
izmirli degilim ama asansor ve sokağı degil o kesin. nabican lan 20 metre sokakta? ayrica yagmurda turk sehirlerinde gezilmez izmir istanbul acipayam farketmez. turk kentleri hayat odakli gelismemistir o yuzden ici guzel bi bina bul ve orda havanin dinmesini bekle.


  • glide  (05.01.17 00:56:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.