acil Macbook batarya sorunu

Macbook Pro 13" mid 2012 kullanmaktayım. 2 ay evveline kadar Service Battery sorunu veriyordu ve hiçbir müdahalede bulunamadım. Sonra bir gün, yani dün çat diye bilgisayar açılmamaya başladı. Hatta başka şarj kablolarıyla da denedim olmadı. Bugün kendi kablomla deneyeyim, dedim ve bilgisayar açıldı. şimdi tırsıyorum, bilgisayarla iş yapan adamım, yine gider mi sizce? Bir de Apple'dan randevu bulamıyorum abi, kafayı yiyeceğim...

işin bilgisayardaysa güvenilir olması gerek. o yüzden ben olsam risk almaz apple a götürürdüm.

apple bilgisayar kullanmadığımdan bir soru soracağım. şarj sıfırdayken şarj kablosunu takar takmaz laptop açılabiliyor mu? yoksa biraz şarj olması mı gerekiyor (tıpkı iphone lar gibi)? acaba diğer kablolarla deneme yaparken şarjı çok mu düşüktü.
  • sttc  (08.01.17 02:42:58 ~ 02:53:44)