[]

köpek ve muhabbet kuşu arkadaş olur mu

ikisini de alalı bir seneye yakın olmuştur. son zamanlarda ikisini birbirine alıştırmaya çalışıyorum. kuş asabi davranıyor direkt gagalıyor burnunu köpeğin. kuş ani hareket yapınca, uçarken falan da köpek heyecan yapıp üstüne atlamaya çalışıyor. ikisini alıştırabilir miyim sizce?
 
Köpeğin cinsi ne? Avcılık güdüsü yüksek bir köpekse uçuşan ufak hayvana saldırma veya oynama eğiliminde olabilir.

Benim köpek av güdüsü oldukça yüksek American Staffordshire Terrier olmasına rağmen kuşumla ilgilenmezdi bile. Yavruyken kuşa her yanaşmaya çalıştığında ciddi şekilde haşlamıştım öyle alıştı. Ama benim kuş epey yaşlı neredeyse hiç uçmayan sakin bir kuştu, seninkinin durumunu bilemiyorum.
  • once  (04.01.17 19:36:34) 
köpeğin türü minyatür pinscher. kuş daha genç uçuyor kaçıyor hareketli bayağı.


  • psikopatizm  (04.01.17 19:58:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.