Tahlil sonuclarimi yorumlayabilecek var midir?

i.hizliresim.com

25 yas, erkek icin.

iltihabik bir hastalık mı geçirdin? bi o var başka da bişi yok

  • cekilmis gayfe  (04.01.17 16:11:44)
Su an geciriyorum demekki :/

  • c1b2k3  (04.01.17 16:22:02)
crp nezle gripten bile yükselebilirmiş.

  • sutlu nescafe  (04.01.17 17:28:25)
hafif bir enfeksiyon geçiriyorsun.

muhtemelen grip oldun (viral-lenfosit yükselmiş) üstüne de bakteriyel süperenfeksiyon olmuş (nötrofil yükselmiş) sakin ol buddy böyle dedim diye panik yakma sadece bilal'e anlatır gibi anlatıyorum.. herkesin yılda 2-3 kez yaşayabileceği bir durum. grip olursun immün sistemin zayıflar üstüne hafif bakteriyel eklenir. şikayetin yoksa meyve istirahat vs ile rahatlıkla geçer. geçmiş olsun.
  • shotgunwoman  (04.01.17 17:57:04)
@shotgunwoman cok agir geciriyorum sanirim. Bi artan bi azalan atesim var. inanilmaz oksuruyorum ama ciger rontgeninde bir sey cikmadi. Hastaligimin 2. Gununde gittim doktora antibiyotik falan verdi ama 3. Gun gecmesine ragmen duzelmedi. Bugun enfeksiyon hastaliklarina gittim bu testi yapti bi de yeniden rontgen cekti. Sonuc icin yarin gidecegiz. Ama o ilk verilen ilaclara bi antibiyotik ve grip ilaci daha ekledi…

  • c1b2k3  (04.01.17 20:04:37)
değerlerin çok yüksek değil diye dedim. o zaman ilaçlara devam.

  • shotgunwoman  (04.01.17 20:16:59)