[]

Sirkeciden Nişantaşına?

Sirkeciden Nişantaşına en kolay nasıl gidilir tramvaya binip kabataşa gitsem ordan dolmuş falan var mıdır?
 
Yenikapı-Hacıosman metrosuna 10 dk kadar yürüyüp (Haliç durağı) metroya binip Osmanbey durağında inersen, oradan yine yürüyerek kısa bir mesafe sonrası Nişantaşı'na geçebilirsin.


  • Lethe  (04.01.17 10:30:54) 
Eminonu tesvikiye dolmusu var.en azindan vardi.yeride degismediyse yalikosku caddesinin sonunda olmasi lazim.oralarda ispark vardir onlara sor soylerler.


  • duptıs  (04.01.17 10:33:55) 
Taksimden teşvikiyeye dolmuş var. Beşiktaş'tan da harbiyeye dolmuş var.

Ama en kolay lethe'nin dediği gibi metro sanırım. Sadece sirkeciden yürüyüş uzun olabilir.
Acelem varsa şöyle yapardım: sirkeci-kabataş (tramvay). kabataş-taksim (füniküler) taksim-osmanbey (metro).
  • peggy  (04.01.17 10:39:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.