film dizi download, torrent mevzuları

rapidhshare'de kaldım ben en son. alldebrid kullandım bir süre. ama takip edebildiğim kadarıyla dosya paylaşım işleri eskide kaldı gibi.
torrent dünyasına giriş yapmaya karar verdim, ama bu dünyaya çok yabancıyım şahsen.
bu mevzulara hakim arkadaşlar adım adım torrent 101 dersi verebilirse harika olur.

-hangi client program kullanılır.
-diziler ve filmler için hangi torrent siteleri kullanılmalı

şeklinde linklerin bulunmasından indirilmesine kadar süreci adım adım anlatabien olursa sevinirim çok

qbittorrent kullanıyorum ben. avantajı sırayla indirebiliyor paketleri. (torrent dosyaları paketlere böler ve rastgele indirir bu yüzden indirirken bir şey izleyemezsin). bu da indirirken izleme avantajı veriyor insana. onun dışında bi torrent arama motorundan ne istiyorsanız arayıp yüksek seed'li olanından indireceksiniz. seed demek dosyayı indirmiş ve paylaşan demek leech demek dosyayı hem indiriyor hem paylaşıyor demek.

  • argent dawn  (04.01.17 09:22:32)
utorrent.com buradan programı indir.

www.isohunt.to buradan film/dizi/vb torrentleri bulabilirsin. dikkat etmen gereken, arama yaptığında yanlarında Sponsored yazanlara tıklamamak. Listeyi de sağda yer alan S'e (Seed) göre sıralarsan en çok kullanıcılı torrentlere ulaşmış olursun. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada mıknatıs simgesi olur. Ona tıklarsan zaten utorrent otomatik açılır. OK dersin ve inmeye başlar. Standart olarak Kullanıcı Klasörü altında indirilenler klasörüne iner.
  • himmet dayi  (04.01.17 09:49:27 ~ 09:50:22)
qbittorrent veya utorrent kullanabilirsin. yamulmuyorsam opera'nın da dahili torrent client'ı var.

thepiratebay

isohunt

rarbg

zamunda

extratorrent

pornleech.com jfdgkdfkg

gibi trackerlara da bakınabilirsin. şöyle bir gugıl araması da iş görür:

"best torrent trackers"
  • banagazozalnuri  (04.01.17 09:54:59)
teşekkürler cevaplar için, çok faydalı oldu

  • citrus  (04.01.17 13:33:34)