[]

Ekşide okumalık güzel şeyler

Yatmadan önce okumalık, yüzümde bir gülümseme bırakıcak, arada gülmek için açtığınız yada mizah olmadan sadece iyi hissettiren entry/başlık söyleyiverir misiniz ?
 
ekşi başlığı değil de youtube'a oggy yaz izlenme oranına göre sıralayıp izle uyuma öncesi antidepresan.


  • follow rivers  (04.01.17 00:27:35) 
yaran olaylara yarılıyorum bazen ya hatta uykum bile kacıyor fena oluyor :)

eksisozluk.com
  • fıytfıyt  (04.01.17 00:29:41 ~ 00:29:49) 
eksiland.tumblr.com


  • freetakilir  (04.01.17 00:36:29) 
(bkz: yurtdışında yaşanan dumur olaylar)

(bkz: bir üniversitede yaşanabilecek en dumur olaylar)

(bkz: bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar)

Yazar da söyleyeyim.

(bkz: kelevelelis)

(bkz: real eyes realize real lies)

Bu iki adamı hep tavsiye ediyorum.

(bkz: kayser sozer) 'i biliyorsundur zaten.
  • dissendium  (04.01.17 00:40:03 ~ 00:48:50) 
kaku vardı yazar, ben onun yazdıklarını okuyup gülerdim 2-3 senedir yazmıyo sanırım ama hala canım sıkkın olunca dönüp okuduğum oluyor.


  • pamuk helvalar cebe  (04.01.17 00:43:43) 
Tam olarak aradığın şey bu: eksisozluk.com


  • feel the blanks  (04.01.17 12:44:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.