yazacagim

evlenmedim sevgili sozlukculer. merak etmeyin.

yazdigim seyler var kisa kisa skecler. kardanadama dalan kadin, reina saldirisinin kralice elizabete baglayan trt yayin muduru veya atiyorum evlilik programlari bunun gibi seylerle ilgili skecler yaziyorum. bunlari cekecek produce edecek bir yer var midir ? veya boyle skecler arayan tv programlari ? gercekten siyasette inanilmaz bir malzeme var. su ohal donemi yuzunden millet cekiniyor ama gercekten yazdiklarimin suc teskil etmemesine ekstra ekstra ozen gosterecegim. basimiz belaya girmeyecek.

yazdıkların TV'de kesinlikle ve kesinlikle yer alamayacak. bunu bu kadar net söylüyorum. tv'de skeçlerle yer alabilen son tayfa şahan gökbakar, yavuz seçkin gibi kişilerdi. onlar da yürüdü gitti zaten. belli bi noktaya gelebildiler.

eğer bu konuda çok çok hevesliysen tek doğru mecra youtube. youtube üzerinden hem özgür olabilirsin hem de yeterince özgün olursan yani sevilirsen hızlı bir şekilde yükselebilirsin.

şöyle bir örnek vereceğim. sıfır bir adana www.youtube.com

ben bu diziye yeni denk geldim. izlenme oranları yüksek, amatörce değil yani ellerinden geldiğince işi iyi kotarıyorlar. mesela bu dizi tv'de yayınlanabilir miydi? kabul edilmesi, oyuncular, küfürler vs. zordu. ama youtube üzerinde kendi mecralarını oluşturmuşlar ve yürüyorlar...
  • tavish11  (04.01.17 01:34:44 ~ 01:34:55)