[]

Kadıköy ve Göztepe'den taksi kullanmadan aşağıdaki hastaneye nasıl...

... gidebilirim?

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak

 
kadıköyden bostancı sarı dolmuşlarına binip kızıltoprakta ineceksiniz. göztepenin neresinden olduğuna bağlı?

cadde tarafından ise yine sarı dolmuş ile.
  • suicides underground  (03.01.17 15:38:42) 
Kızıltoprak'ın neresinde inmem gerekiyor ki? Sarı minibüsler geçer mi bu hastanenin önünden?

Göztepe minibüs yoluna yakınım, SSK ışıklarının orada ama sanıyorum Kadıköy'den gelen sarı minibüsler boş olmaz orada.
  • dessy  (03.01.17 15:42:14) 
minübüs yolundan aşağı yürüyebilirsiniz. hastane bağdat caddesi üzerinde.

kadıköyden gelirken de kızıltoprak ayrımında ineceksiniz. şöföre sormanız yeterli
  • suicides underground  (03.01.17 15:45:54) 
Kadıköy'den dolmuşa binin, stadı geçeceksiz solda, sonra ışıklar var, sağda mado var, kırtasiye var. Işıklardan sonra diğer ışıklarda inin (bisikletçi var, mermerci, sonra otobüs durağı. Karşıda benzinci) ordan karşıya geçerken görürsünüz, solda.


  • neynep  (03.01.17 16:10:29) 
minibüs caddesinden gz2 ve er2 otobüslerine binerseniz hastaneyi biraz geçtikten sonra kızıltoprak durağında inebilirsiniz. ama bu otobüsler çok sık gelmez.
minibüsle müjdat gezende inip yürüyerek de gidebilirsiniz. çok uzun bir mesafe değil.

  • red g  (03.01.17 18:50:19) 
red g ye cevap olarak yazıyorum.

ethem efendi caddesindeki tren yolu köprüsü kapalı olduğundan ER2 otobüsü minibüs caddesinden geri gidiyor. ER1 otobüsü de bağdat caddesinden geri gidiyor.

trafi programını kullanarak iettnin konak ve kızıltoprak duraklarına rota çizebilirsin. bu durakların ikisine de yürüyerek 2 dakika.
  • gliderpilot  (03.01.17 21:14:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.