[]

cepteteb başka kredi kartı borcu ödeme

mobil appten yaparken, banka adı seçtikten sonra, şehir ve şube adı soruyor(kredi katı ödemesi için) şimdiye kadar kullandığım tüm bankalarda, kart numarasını yazmak yeterli oluyordu.

cepteteb'de ing bank kredi kartı borcu ödemek için neleri seçmek gerekiyor bilen var mı?


 
emin değilim, ancak istanbul, 4 - kkm (kredi kartları merkezi) olabilir.


  • inheritance  (03.01.17 16:47:07) 
benim de kredi kartım ing, ceptetebden öderken kartımı kuryeden teslim aldığım adresin bağlı olduğu şubeyi seçiyorum. anca öyle oluyor. isterseniz ing mh'yi arayın sorun kartım nereye bağlı diye. bir kere sormak öğrenmek yetiyor.


  • feel the blanks  (03.01.17 18:57:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.