[]

İngilizce kursu

Merhaba.

İstanbul anadolu yakasinda, bostanci kadikoy falan, onereceginiz ingilizce kursu var mi.

İngilizce altyapim var. Konusabilmek, yazisabilmek istiyorum. Arti toeic sinavindan da belli bir puani almak istiyorum. Yani bunun icin de destek olmali. Fiyati da uygun olmali.

Yardimci olursaniz :)

 
adı british, english le başlayan kurslara gitmeyin. iyi kurslar ucuz olmaz. ucuz olanlar çalışanına da az para veren çok çalıştıran ve illah dedirten yerlerdir. size de iyi davranacaklarını sanmam.


  • iddaaci  (02.01.17 20:09:34) 
Hocam dahaselamlar spesifik bir sey soylesen, su olsun gibi mesela.


  • brad pitt  (02.01.17 20:52:27) 
American Life - Kadiköy


  • jix  (02.01.17 21:00:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.