Bu monitörü neden almamalıyım?

phillips olduğu için falan diyebilirsiniz mesela.

www.webdenal.com

diğer sorum da n11.com'daki bu mağazada niye bu kadar ucuzdur?

urun.n11.com

monitör alacaksan
dell, viewsonic ve asus lara bak.
(1nci link açılmadı bende)
  • rentts  (02.01.17 15:14:18)
birinci linki tekrar ekliyorum nyie hata verdi anlamadım.

www.webdenal.com

bu arada; ben de dell ve asus bakıyorudm ama bu arkadaşın da eksik özleliğini göremedim. display port, çerçevesiz ekran, 2k görüntü vs.
  • tchuck  (02.01.17 15:16:42 ~ 15:17:31)
Philips severim, hatta zamanında aldığım ekran da philips

www.vatanbilgisayar.com

Verdiğin linkteki ürün özelliklerine göre çok pahalı, niye bu çözünürlüğü istiyorsun ? Ekran kartın ne ? Hangi oyunları oynayacaksın ?

edit : dolar artışından önceki fiyatlar kafamda kaldığı için pahalı geldi, oha ekran fiyatları ne olmuş öyle ?!
  • kimlanbu  (02.01.17 15:19:40 ~ 15:30:03)
n11'deki teshir, iade vb. bir sebeple daha uygun fiyatli olabilir. tekrar ekledigin link acilmiyor.

  • enaz3kedi  (02.01.17 15:22:02)
@kimlanbu,

oyun amacım yok. profesyonel kullanım amacıyla alıyorum monitörü. hangi özelliklerine göre pahalı? 2k çözünürlükte daha uygun fiyata monitör bulamdım açıkçası.

bu arada bu linkin nyie açılmadığını anlamıyorum aptalca.
n11'den bakın en iyisi :(
  • tchuck  (02.01.17 15:23:54 ~ 15:25:57)
tekrar ekleyince de açılmadı link

  • rentts  (02.01.17 15:25:39)
@rentts, link şaka gibi ya, sebebini de anlayamadım hala.

  • tchuck  (02.01.17 15:26:13)
2k değil ama bence şu monitör ona 5 basar
www.isistasyonu.com
ips panel, ince çerçeve, yüksekliği ayarlanabilir ve tilt yapılabilir ekran...
  • rentts  (02.01.17 15:26:44)
@rentts,

abi anlamadım özellikler arasındaki farkı; bunda da yükseklik ayarlama (asansör), pivot özellik, IPS ekran mevcut. ince çerçeve bu da.
  • tchuck  (02.01.17 15:32:15)
Bende şu var, ısrarla öneririm.

www.vatanbilgisayar.com
  • sorumatik  (02.01.17 15:36:32 ~ 15:40:42)
çok bakamadım ama gördüğüm kadarıyla philips daha çok oyun monitörüne benziyor...
renkler parlak gibi yani...
ben mat monitör seviyorum, daha az yoruyor.
  • rentts  (02.01.17 15:38:25)
@sorumatik,

abi teşekkürler. ama bu model de hem 2k değil, hem pivot özelliği yok hem de asansör özelliği yok.

profesyonel kullanım için laızm bana o yüzden 2k'nın yaratacağı ekstra alana ve asansör özelliğine baya ihtiyacım var.
  • tchuck  (02.01.17 15:38:59)
@tchuck duyuru linkler üstünde para kazandığı için çoğu mağaza linkini engelliyor. goo.gl burayı kullanarak paylaş linklerini.

  • teknikekip  (02.01.17 15:43:34)
Anladığım kadarıyla fiyat-performans ürünü arıyorsun. Philips monitörleri hakkında detaylı bilgim yok. Bu tip ürünler yerinde incelendikten sonra alınmalıdır. Vatan'da varsa oraya gidip bakabilirsin. Gidersen eğer, monitörü bir bilgisayara bağlatıp dene, çünkü orada bir bilgisayardan onlarca monitöre çıkış verdikleri için renkleri doğru göremezsin.

Bahsettiğin özelliklerde Asus'un monitörleri var ama fiyat sana uygun gelmeyebilir.
  • sorumatik  (02.01.17 15:46:22)
arkadaşlar şu n11.com'daki üründe ne ymaukluk olabilri?

urun.n11.com

adama bir sıkıntısı var mı vs. diye sordum "bir sıkıntısı yok" dedi fazla detaya girmeden. paralel ithalat vs. ise nasıl anlarım bunu?

siz olsanız alır mıydınız?
  • tchuck  (02.01.17 16:02:58)
Sorularını satıcıya sorarsan cevaplar. Fiyatı 1500-1600 TL civarında. Problemlidir ya da paralel ithalattır. . Şahsi fikrim hem Philips hem de kendi fiyatından oldukça düşük olan bir monitörü riske girip almam. Biraz daha bekleyip Asus almanı tavsiye ediyorum.

  • sorumatik  (02.01.17 16:13:37 ~ 16:15:05)
satıyıcya yazdım ben de şimdi, herhang ibir problem olmadığını söylüyor.
"telefon verin ürün kutusnun vs. fotoğrafını atalım isterseniz" dedi, gönderdim telefonu. bakalım ne gönderecekler.

  • tchuck  (02.01.17 16:14:47)