Yurt dışından gelen kargomu nerede bulacağım?

UK'den buraya gelecek kargom. Öngörülen teslim zamanı bugündü (2 Ocak 2017)
kargo şirketi DPD.
verilen bir referans numarası var ama burada hangi kargo şirketi ile çalışacaklar bilmiyorum. ptt'yi aradım adımı sorgulattım yok. ups ve fedex'ten numarayı sorgulattım o da yok.
bekleyeyim mi, ne yapayım? Gümrüğe takılır da haberim olmaz diye korkuyorum.

gümrüğe takılırsa onlar seni bulur. ptt.gov.tr ye baksana

  • cekilmis gayfe  (02.01.17 14:10:09)
@cekilmisgayfe baktım tabii ya :/ ekteki gibi bi sonuç çıkıyor editledim, bak.
sanırım verdikleri referans numarası ile ptt'ninki uyumsuz diye.

  • nıç  (02.01.17 14:14:11 ~ 14:14:46)
birkaç gün daha bekle bakalım. noel tatiliydi yılbaşıydı derken sarkmış olabilir.

  • cekilmis gayfe  (02.01.17 14:16:45)
şu siteden bak:

17track.net
  • mr.goodcat  (02.01.17 14:16:47)
@mr.goodcat maalesef :( burada çıkan sonuçlara dpd'nin kendi sitesinden de ulaşıyorum zaten. oradan çıkışını belirtiyorlar, bana sonrası lazım.

2016-12-28 11:06 International Gateway, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Turkey
  • nıç  (02.01.17 14:19:49)
bekle bro yilbasi daha yeni gecti normal gecikmeler

  • monkey  (02.01.17 14:43:30)
Türkiye içinde, hatta İstanbul içinde Cuma günü gönderilen kargolar bile henüz ulaşmadı, belki de elektrik kesintileriyle gecikmeler var bilemiyorum.

Gümrüğe takılırsa paketiniz var diye bir kağıt getiriyorlar.
  • Tutkun  (02.01.17 15:24:49)
dhl ve fedex'i aradım isme göre sorgulatmak için bilgi vermediler.
ptt ve ups'de de yok adıma bir kargo.

hala bekliyorum. :/
  • nıç  (04.01.17 15:01:45)